Kolpingo kolegija vs Sporto manija (64:91)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 28 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

C lygos starte „Sporto manija“ nugalėjo „Kolpingo kolegijos“ ekipą

2014 spalio 28 d., Antradienis, 22:33 val., peržiūros: 1282

Spalio 28 dieną, A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko "C" lygos „ALTreklama“ pirmenybių 1 etapo rungtynės, kuriose susitiko "Kolpingo kolegija" (šeimininkai) ir "Sporto manija" (svečiai). Rungtynių pirmoji pusė daug sėkmingiau klostėsi Sporto manijos ekipai, kuri per pirmus 2 kėlinius susikrovė net 22 taškų pranašumą 30-52. Trečiajame kėlinyje vaizdas aiktėleje pakito – "Kolpingo kolegija" į savo krepšį praleidusi tik 6 taškus sugebėjo kėliniui pasibaigus priartėti iki 11 -os. Ketvirtajame ketvirtyje "Sporto manija" vėl sustygavo savo žaidimą puolant bei itin rezultatyviai atakavusi krepšį, neleido varžovams net pamąstyti apie intrigą rungtynėse. Po finalinio švilpuko "Sporto manija" šventė pergalę rezultatu 91:64 (28:18, 24:12, 6:17, 33:17).

Rungtynės prasidėjo abejoms ekipoms atsakant į varžovų sėkmingus metimus ir rezultatas tuo momentu buvo lygus 5-5. Tačiau po pirmųjų dviejų minučių "Sporto manija" perėmė iniciatyvą, sužaidė atkarpą 9:3 ir įpusėjus kėlinukui pirmavo 8 taškais 8-16. Vėliau "Kolpingo kolegijai" pavyko atgaivinti veiksmus puolime ir išlyginti žaidimą. Vis tik kėlinį sulyg paskutine sekunde įmetė tolimą metimą D.Stirbinskis, kuris padidino ekipos persvarą iki 10 -ies 18-28. Toliau, po 2 minučių pertraukėlės, antrajame kėlinyje "Sporto manija" toliau sėkmingai diktavo žaidimo sąlygas aikštėje ir skirtumas tarp ekipų dar išaugo – 5 -ąją minutę 24-45. Šitoks taškų skirtumas beveik nekito iki pirmosios rungtynių dalies pabaigos, o po paskutinio kėlinyje E.Masiokas sėkmingo prasiveržimo, švieslentėje degė skaičiai 30:52.

Po ilgosios pertraukos "Sporto manija" galbūt jau per anksti patikėjo pergale, tad šiame ketvertyje jų žaidimas nė kiek nepriminė pirmosios rungtynių dalies. Ilgas taškų badas, skylėta gynyba ir "Kolpingo kolegija" sužaidusi ilgą atkarpą 15:3 buvo sumažinusi atsilikimą iki 10 -ies. Bemaž toks skirtumas išliko iki pat kėlinio galo 47-58.

Ketvirtajame ketvirtyje "Kolpingo kolegija" vis tik nebesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams, o itin taikliu pataikymu šiame kėlinyje pasižymėję "Sporto manija" žaidėjai išskiriant ypač R.Adžgauskas, kuris tiesiog užbombordavo varžovus savo tritaškiais bei sukrovė komandai rekordinį pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 64-91.

Trumpai pasiteiravus "Sporto manija" ekipos trenerio A. Šukio, kaip jis vertina pirmąsias savo komandos rungtynes, teigė: "Vidutiniškai, vidutiniškai. Silpnokai pasirodė, silpnai gynyboj dirbom. Puolimas kaip ir gerai, o gynyboje galėtų geriau".

Kolpingo kolegija : Aivaras Bisigirskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Aivaras Bisigirskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Edvinas Masiokas – 12 tšk., Edvinas Masiokas – 12 tšk., Simas Pakeltis – 11 tšk., Simas Pakeltis – 11 tšk., Vaidas Česnauskis – 11 tšk., Vaidas Česnauskis – 11 tšk.

Sporto manija: Rytis Adžgauskas – 28 tšk., Rytis Adžgauskas – 28 tšk., Deividas Stirbinskis – 16 tšk., Deividas Stirbinskis – 16 tšk., Deividas Rinkūnas – 12 tšk. (10 atk. kam., 17 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Deividas Rinkūnas – 12 tšk. (10 atk. kam., 17 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

TomTJ2014 spalio 29 d., 00:30 val.
Idomi statistika. Viskas dvigubinasi :)
„Komanda X“ palaužė „Kolpingo kolegiją“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 23:50 val.)„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)„Lituanica“ išplėšė pergalę iš „Kolpingo kolegijos“ rankų (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:51 val.)Grupės lyderių akistatoje „Sporto manija“ įveikė „Akademiją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Elektromontuotojas“ palaužė „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:40 val.)Vos vieną tolimą metimą pataikę „Akademijos“ krepšininkai neprilygo „Kolpingo kolegijos“ ekipai. (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:09 val.)Įspūdingai atakavusi „Sporto Manija“ sutriuškino „Bc Ambi“ ekipą. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:54 val.)Po ilgosios pertraukos atsibudusi „Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kaunu“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:40 val.)Rungtynių parodijoje “laimėjo“ „Kolpingo kolegija“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:10 val.)