Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs Makroflex (81:62)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 11 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Makroflex“ ekipą

2016 vasario 11 d., Ketvirtadienis, 23:18 val., peržiūros: 1148

Vasario 11 dieną, Rokų gimnazijos sporto salėje vyko 30+ lygos, reguliariosios rungtynės tarp vietos Asociacijos „Krepšinio Pasaulis“ ir svečių „Makroflex“. Pirmame kėlinuke komandos žaidė gana apylygiai, tačiau po kėlinuko pirmavo šeimininkai – 17:14. Antrame ketvirtyje Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ padidino savo pranašumą, kuris peržengė dviženklę ribą – 38:27. Trečiame kėlinuke svečiams toliau sunkiai sekėsi stabdyti gerą šeimininkų puolimą ir atotrūkis tarp komandų išaugo beveik dvigubai – 64:44. Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas ir Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ šventė pergalę rezultatu 81:66.

Komandos rungtynes pradėjo vis pasikeisdamos rezultatyviomis atakomis ir rezultatas buvo lygus (8:8), tačiau netrukus pranašumą po dviejų E. Jančausko taškų įgavo šeimininkų ekipa (10:9). Pranašumą šeimininkams pavyko išsaugoti iki kėlinuko galo ir pirmos 10 minučių baigėsi rezultatu 17:14.

Antrojo kėlinuko pirmoje pusėje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir šeimininkų turėta persvara beveik nekito (29:24), tačiau tada Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjusi atkarpą 9:3 pirmąją rungtynių pusę baigė pirmaudama dviženkle persvara – 38:27.

Kėlinuką pradėjo du taiklūs M. Mažeikos tritaškiai iš eilės (44:27). Bėgant kėlinukui šeimininkai sugebėjo išlaikyti gana solidų pranašumą (50:34), kuris netrukus perkopė ir 20 taškų ribą (54:34). Iki kėlinuko pabaigos svečiams nepavyko sumažinti atsilikimo ir trečiasis ketvirtis baigėsi 64:44 šeimininkų naudai.

Nors nuo pat paskutiniojo ketvirčio pradžios „Makroflex“ komanda bandė mažinti atsilikimą, tačiau šeimininkai neleido per daug priartėti varžovams ir išlaikę saugią persvarą šventė pergalę rezultatu 81:62.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris A.Čekanauskas sakė: „Prieš varžybas analizavome varžovų žaidimą, ruošėmės šioms rungtynėms. Puikiai gynėmės, gerai kovojom dėl atšokusių kamuolių ir turėjome nuostabius sirgalius, kurie buvo mūsų šeštas žaidėjas, dėl to, manau, pasiekėme pergalę. Persvara buvo gan didelė, tačiau kova sunki ir mes džiaugiamės, kad nugalėjome dabar jau buvusią stipriausią komandą“

Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Mindaugas Mažeika – 18 tšk., Tomas Kmitas – 17 tšk., Evaldas Jančauskas – 16 tšk., Šarūnas Karūnaitis – 10 tšk.

Makroflex: Martynas Motiejaitis – 16 tšk., Andrius Knezys – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Justinas Leitanas – 13 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 00:42 val.)Visas rungtynes pirmavę „UNO“ iškovojo pergalę prieš „Markroflex“ ekipą (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Asociacija Krepšinio Pasaulis“ laimėjo nervingą vėlyvo vakaro trilerį prieš „Korį“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:48 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Šilainiai“ ekipą (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:26 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi asociacija „Krepšinio Pasaulis“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2016 sausio 08 d., penktadienis, 00:02 val.)