DETAS HOPTRANSA & BRGroup - D vs KAUNO STUMBRAS (54:64)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 28 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Kauno stumbras" iškovojo saldžią pergalę

2013 sausio 29 d., Antradienis, 00:17 val., peržiūros: 1617

Pirmadienį, sausio 28 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose susitiko "Detas hoptransa & BRGroup" (šeimininkai) ir "Kauno stumbras" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "Kauno stumbras" įsiveržė į priekį ir išlaikė pranašumą ilgąją rungtynių dalį. Šeimininkams ketvirtam kėlinukyje pavyko persverti rezultatą, tačiau rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė "Kauno stumbras" ir šventė pergalę rezultatu – 54:64.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, įsiverždami į priekį 2:9. Šeimininkams pavyko apmažinti skirtumą iki 3 taškų, tačiau "Kauno stumbras" lengvais taškais iš po krepšio padidino rezultatą iki 7 taškų, o po keletos minučių ir iki 11 taškų ( 8:19). Per likusią minutę "Detas hoptransa & BRGroup" ekipai pavyko tik vienu tašku sumažinti atotrūkį, rezultatas – 9:19.

Prasidėjus antram kėlinukui šeimininkai pradėjo demonstruoti geresnį krepšinį ir skirtumas ištirpo iki 3 taškų ( 16:19). Svečiai nežadėjo taip lengvai išvaistyti pranašumo ir ataka po atakos atstatė sukauptą pranašumą ( 19:26). Po taiklaus E.Krunglevičiaus dvi taškio metimo skirtumas ištirpo iki 5 taškų, tačiau "Kauno stumbras" sugebėjo spurtuoti 7:0 ir padidino savo pranašumą iki 12 taškų. Likus žaisti dvi minutes šeimininkams pavyko pelnyti keturis taškus iš eilės ir skirtumas sumažėjo iki 8 taškų. Rezultatas – 25:33

Po ilgosios pertraukos šeimininkai prisivijo varžovus iki keturių taškų ( 29:33), tačiau "Kauno stumbras" ramiu žaidimu per keletą minučių atstatė dviženklį pranašumą ( 31:41), o sekančią ataką padidino ir iki 11 taškų. Kėlinuko pabaigą šeimininkai pademonstravo gerą gynybą ir tai jiems leido per likusias kėlinuko minutes prisivyti varžovus iki 4 taškų. Rezultatas – 40:44.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai išlygino rezultatą, o dar sekančią ataką pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržė į priekį ( 50:48). Toliau tarp komandų vyko taškas į tašką kova. "Detas hoptransa & BRGroup" ekipai likus žaisti 5 minutes susikrauti 4 taškų pranašumą, tačiau per likusias penkias minutes "Kauno stumbras" pademonstravo charakterį ir kėlinuko pabaigą laimėjo net 14:0 atkarpa, kur tai jiems leido įgyti 10 taškų pranašumą ir šventė pergalę rezultatu – 54:64.

Po laimėtų rungtynių "Kauno stumbro" ekipos treneris, R.Lenkus, kalbėjo:"Nesitikėjom, kad galim laimėti, bet senai jau esame laimėję, tai šiandien į stovyklą atėjo šventė. Įdomioje kovoje nugalėjome stiprų varžovą."

"Detas hoptransa & BRGroup" komandos treneris atsisakė kalbėti.

"Detas hoptransa & BRGroup:" R.Kybartas ( 21 tšk., 11 atk.kam.), R.Buinevičius ( 9 tšk.), E.Krunglevičius ( 6 tšk.)

"Kauno stumbras": V.Piešinas ( 27 tšk., 10 atk.kam.), P.Kvederys ( 11 tšk.), E.Blauzdžiūnas ( 8 tšk., 5 per.kam.)

"Eoltas" iškovojo sunkią pergalę (2013 sausio 18 d., penktadienis, 22:09 val.)"Chemcentras" iškovojo antąją pergalę (2013 vasario 05 d., antradienis, 22:34 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo dramatišką pergalę (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)"Kauno Stumbras" patyrė pralaimėjimą (2013 vasario 15 d., penktadienis, 20:50 val.)"Autotoja & Ekodora" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:10 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" iškovojo kelialapį į pusfinalį (2013 balandžio 09 d., antradienis, 00:16 val.)„Kauno energija“ iškovojo nesudėtingą pergalę rungtynėse su Kauno „Stumbro“ ekipa (2012 lapkričio 16 d., penktadienis, 20:29 val.)"Eoltas" įveikė "Kauno stumbro" ekipą (2013 kovo 08 d., penktadienis, 00:35 val.)"Kauno Stumbras" nepasipriešino "Best 4 You" krepšininkams (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:23 val.)"Best 4 You" po nesėkmingo trečio kėlinio, sugebėjo iškovoti pergalę (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 01:23 val.)