VAIŠVYDAVA vs KAUNO NTI-PN (107:64)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 kovo 28 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

"Vaišvydava" neturėjo vargo su "Kauno NTI - PN" ir pateko į kitą etapą

2012 kovo 28 d., Trečiadienis, 22:32 val., peržiūros: 2637

Trečiadienį (03.28), Kauno NTI – PN sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių „Iššūkio“ taurės atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko „Vaišvydava“ (šeimininkai) ir „Kauno NTI – PN“ (svečiai). Rungtynės vyko „Kauno NTI – PN“ salėje, tačiau šeimininkų teisėmis ten žaidė „Vaišvydava“. Atkakli kova vyko tik pirmajame ketvirtyje, vėliau savo pranašumą įrodė „Vaišvydava““ ir šventė užtikrintą pergalę. Rungtynių rezultatas – 107:64 (20:21, 28:15, 26:14, 33:14).

Pirmą ketvirtį šeimininkai pradėjo keturiais iš eilės T. Kmito taškais. Po kiek laiko komandos apsikeitė taikliais T. Baumilos ir P. Januškevičiaus tritaškiais. Rezultatas buvo 9:5. Tada svečių teisėmis žaidusi komanda surengė spurtą 5:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Po to komandos apsikeitė dar keliomis tiksliomis atakomis, o kėliniui įpusėjus svečiai surengė dar vieną spurtą 8:0 ir padidino savo pranašumą iki 9 taškų. Daugiausiai prie to prisidėjo P.Januškevičius pelnęs 7 taškus. Tačiau kėlinį tiksliau užbaigę šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimumo, jie sužaidė atkarpą 8:0, kurios metu du tritaškius pataikė A.Linkus. Rezultatas po kėlinio – 20:21.

Antro ketvirčio metu dar kurį laiką pirmavo svečiai, tačiau netrukus šeimininkai pataikė du tritaškius iš eilės ir pervėrė rezultatą savo naudai. Po to sekė dar keli taiklūs tolimi metimai bei keletas greitų atakų, po kurių žaidimo vadžias į savo rankas paėmė šeimininkai. Svečiam sunkiai sekėsi rasti kėlių link varžovų krepšio. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 48:36.

Trečiame bei ketvirtame kėliniuose dominavo šeimininkai. Jau ketvirto kėlinio pradžioje nugalėtojas buvo aiškus, tereikėjo sužinoti kokiu skirtumu pergalė bus pasiekta. Šeimininkus į priekį vedė net 11 tritaškių iš 15 pataikęs A.Linkus. Rezultatas po ketvirčio – 107:64.

Ši pergalė garantavo "Vaišvydavai" vietą ketvirtfinalyje, nes pergalė buvo pasiekta daugiau nei 25 taškų skirtumu, o "Kauno NTI – PN" pasirodymą šiame sezone jau baigė.

"Vaišvydavos" komandoje išsiskyrė - Audrius Linkus 40 tšk. (37 naud. balai), Tomas Kmitas 25 tšk. (9 rez. perdavimai, 8 išprovokuotos pražangos), Naglis Dunčikas 16 tšk. (13 atkovotų kamuolių, 6 išprovokuotos pražangos).

"Kauno NTI – PN" komandoje išsiskyrė – Paulius Januškevičius 27 tšk. (6 išprovokuotos pražangos), Almantas Atkočaitis 13 tšk. (8 rez. perdavimai, 6 perimti kamuoliai), Pijus Imbrasas 12 tšk. (5 išprovokuotos pražangos).

"Vaišvydava" neturėjo vargo su "Nebajeris" ekipa (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 00:13 val.)"Vaišvydava" antrą kartą įveikė "Snaiperius" ir pateko į "Iššūkio" taurės pusfinalį (2012 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)"SLKALDK Akademija" įveikė Kauno NTI-PN ekipą (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:33 val.)"Robotukų Armija" palaužė "Kauno NTI - PN" pasipriešinimą (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Vaišvydava" ir antrą kartą pamokė BC "Liuksą" (2012 kovo 12 d., pirmadienis, 01:26 val.)'Vaišvydava" nesunkiai nugalėjo "Compensa" ekipą (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:50 val.)"Vaišvydava" įsirašė nesunkią pergalę į savo sąskaitą (2011 gruodžio 17 d., šeštadienis, 20:00 val.)"Vaišvydava" nesunkiai įveikė "Nebajerį" (2012 vasario 25 d., šeštadienis, 18:16 val.)"Kauno NTI - PN" savo tvirtovėje palaužė "Bipą" (2011 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)"Vaišvydava" daugiau nei garantuotai laimėjo prieš "Triobet" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)