KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS vs ESS SANTERMITA & ĮSP DNC (70:83)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 balandžio 04 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

"ESS Santermita & ĮSP DNC" pirmame ketvirtfinalio mače išvykoje nesunkiai susitvarkė su "Kamesta & Freolitus - Doremus"

2012 balandžio 04 d., Trečiadienis, 23:17 val., peržiūros: 2744

Trečiadienį, balandžio 4 dieną, įmonių lygos pirmame ketvirtfinalio mače, Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Kamesta & Freolitus-Doremus" (šeimininkai) ir "ESS Santermita & ĮSP DNC" (svečiai). Pirmąjį ketvirtį ispūdingai pradėję ESS vyrai iškart šovė į priekį, tačiau į kėlinio pabaigą sustojo ir leido Kamestai pasivyti. Antrąjame ketvirtyje užvirė tikra kova, tačiau visą laiką priekyje buvo svečiai. Trečiajame ketvirtyje jau nutolo ESS ir po trijų kėlinių turėjo susikrovę 13 taškų persvarą. Ketvirtasis kėlinys nieko nepakeitė ir svečiai išsaugojo pranašumą, bei laimėjo pirmą ketvirtfinalio mačą rezultatu – 83:70 (20:14, 15:15, 24:17, 24:24) ir išsiveržė į priekį serijoje 1:0.

Pirmasis rungtynių ketvirtis kur kas geriau prasidėjo ESS komandai, pirmasis taškus pelnė Paulius Valentukonis, dar du pridėjo Edgaras Zaidelis, šeimininkų sąskaitą atidarė Tomas Zakarauskas, o tuomet sakė įspūdingas svečių spurtas 13:0, prie kurio daugiausia prisidėjo gynėjai, su E.Zaideliu. Po minutės pertraukėlės šešis taškus iš eilės pelnė Kamesta ir sumažino skirtumą iki 9 taškų. Tritaškį pataikė Karolis Meiliūnas, tai buvo paskutiniai ESS taškai šiame kėlinyje, o Kamesta surinko dar šešis ir po pirmojo ketvirčio – 14:20.

Antrasis kėlinys prasidėjo šešiais iš eilės svečių taškais ir skirtumas vėl šoktelėjo iki dviženklio. Septyniais taškais atsakė Kamesta ir rezultatas tapo – 21:26. Du baudos metimus pataikė Karolis Meiliūnas, o 6 atsakė šeimininkai ir skirtumas ištirpo iki minimumo. Du tritaškius pataikė Ernestas Kaminskas, o dviem baudos metimais atsakė Airidas Nutautas. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis baudos metimų stojo mesti K.Meiliūnas ir pataikė vieną iš dviejų ir po dviejų kėlinių – 29:35 priekyje "ESS Santermita & ĮSP DNC".

Trečią kėlinį dvitaškiu pradėjo Virginijus Dailidė, ESS komandai 4 taškus pelnė Paulius Valentukonis. Kamesta atsakė taip pat 4 taškais ir rezultatas tapo 35:39. Atkarpa 9:0 spurtavo svečiai, prie kurios daugiausia prisidėjo Karolis Meiliūnas pelnęs 5 ir ESS nutolo 13 taškų skirtumu. Tritaškį pelnė šįvakar visiškai uždarytas Martynas Karpičius, dvitaškiu atsakė Donatas Budginas ir rezultatas 38:50. Po penkis taškus apsikeitė abi komandos ir skirtumas liko nepakitęs. Iki ketvirčio pabaigos komandos toliau keitėsi attaka į ataką ir po trijų kėlinių skirtumas išliko 13 taškų – 46:59.

Ketvirtasis kėlinys ir vėl geriau prasidėjo svečiams, kurie padidino skirtumą iki 16 – 50:66. Du taškus su pražanga pelnė Tomas Zakarauskas, o dvitaškiu atsakė Karolis Meiliūnas ir skirtumas vis dar solidus – 15 taškų. Martynas Karpičius pelnė tritaškį, o E.Kaminskas tritaškį ir kitą ataką baudos metimą – 58:72. Du taškus pelnė E.Zaidelis, o dar du pridėjo Martynas Karpičius. Dvi baudas pelnė K.Meiliūnas, o dvitaškiu atsakė Tomas Zakarauskas ir skirtumas vis dar 14 taškų. Atkarpa 7:2 spurtavo ESS ir skirtumas pasiekė rekordinę 19 taškų ribą – 83:64. Rungtynių pabaigą ESS sužaidė atsipalaidavę, suklydo net 4 atakose iš eilės ir Kamesta pelnė 6 taškus iš eilės ir galutinis rungtynių rezultatas – 70:83.

Po rungtynių "ESS Santermita & ĮSP DNC" ekipos treneris Esmiraldas Sliežauskas teigė – labai gerai sužaidėm nuo pat pradžių, palaikėm visą laiką labai aukštą tempą. Galvojom, kad varžovai mus pranoks priekine linija, tačiau mūsų mobilus penketas puikiai apsigynė ir tai manau ir nulėmė pergalę. Bet dabar viską reikia pamiršti, nes laukia kur kas sunkesnis atsakomas mačas.

"Kamesta & Freolitus – Doremus" treneris Remigijus Dailidė kometuoti rungtynes atsisakė, tepasakęs, kad nėra nuotaikos.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Karolis Meiliūnas (27, 36 naud. bal, 10 rez. perd., 5 per. kam., 8 išpr. pr.), Ernestas Kaminskas (15), Paulius Valentukonis (12, 25 naud. bal., 17 atk. kam., 5 išpr. pr.), Edgaras Zaidelis (12, 11 atk. kam.), Šarūnas Labenskas (11) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Martynas Karpičius (17, 6 rez. perd., 6 išpr. pr.), Tomas Zakarauskas (15, 20 naud. bal., 10 atk. kam.), Airidas Nutautas (13) taškų.

"Envilt / Talga & Big" po atkaklios kovos palaužė "Kamestą & Freolitus - Doremus" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 22:19 val.)"Envilt/Talga & BIG ketvirtajame kėlinyje pranoko "Kamesta/Freolitus-Doremus" (2012 vasario 21 d., antradienis, 00:37 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" iškovojo nelengvą pergalę prieš "Kauno Tiltus" (2012 vasario 21 d., antradienis, 00:16 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" neatsilaikė prieš "Envilt / Talga & BIG" (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 23:15 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" nepasigailėjo "Kauno Švaros" penketuko (2012 kovo 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)Antrose ketvirtfinalio varžybose "Kamesta & Freolitus-Doremus" atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)"Achema & Telemax" atsirevanšavo "ESS Santermitai & ĮSP DNC", tačiau to kelialapiui į ketvirtfinalį nepakako (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" atkrintamąsias rungtynes pradėjo įtikinama pergale (2012 kovo 22 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)"ESS ĮSP & VP Santermita" iškovojo sunkią pergalę prieš "Kauno švarą" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 00:16 val.)"ESS ĮSP & VP Santermita" po atkaklios kovos įveikė "Mechel Nemuno" ekipą (2011 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 02:00 val.)