UB Solar vs Kauno energija (53:74)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno energija“  įveikė „UB Solar“

2023 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 20:44 val., peržiūros: 306

Lapkričio 8 d., antradienį, Kauno kolegijos sporto salėje buvo sužaistos „Įmonių lygos“ rungtynės tarp „UB Solar“ ir „Kauno energija“ ekipų.

Rungtynės nuo pat pradžių vyko taškas į tašką, nei viena komanda neparodė ženklų labiau pabėgti nuo priešininkų. Po taiklaus D. Venckaus dvitaškio metimo „Kauno energija“ užbaigė kėlinį turėdami 3 taškų pranašumą (17:20). Antrajame kėlinyje svečiams pavyko dar šiek tiek padidinti persvarą ir po 5 minučių skaičiavo 26 taškų skirtumą. Nors priešininkai dar stengėsi, bet jiems nepavyko sumažinti atsilikimo. Prieš ilgąją pertrauką buvo 19 taškų svečių naudai (25:44).

Trečiajame kėlinyje komandos sunkiai rinko taškus, „UB Solar“ pirmas taiklus metimas buvo tik trečiąją kėlinio minutę, bet priešininkai tuo nepasinaudojo, todėl prieš lemiamą ketvirtį švieslentėje vis dar degė dviženklis atsilikimas (35:66). Ketvirtajame kėlinyje svečiai pagreitino žaidimą, puikiai ėmė atšokusius kamuolius puolime kas leido spurtuoti 5:15 ir susikrauti triuškinamą pranašumą, todėl šiandieną pergalę šventė „Kauno energija“ komanda rezultatu 53:74.

6 taškai

„Kauno energija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Festo“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Kauno energija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:29 val.)„Promatecha“ įveikė penkiese į rungtynes atvykusius „UB Solar“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Kauno energija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Kauno energija“ antroje pusėje susitvarkė su „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Kauno energija“ užtikrintai aštuntfinalyje nugalėjo „KM Steel Service“ ekipą (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 21:50 val.)„Kauno energija“ tris kėlinius strigo puolime ir nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:56 val.)Įmonių lygoje „Kauno energija“ sutriuškino VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Rimo & Patikima linija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „UB Solar“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Kauno energija“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistos“ krepšininkus (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 22:32 val.)