Enerstena vs Acme (42:47)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 18 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Atkakliose rungtynėse „ACME“ palaužė „Enersteną“

2015 spalio 18 d., Sekmadienis, 19:33 val., peržiūros: 1210

Spalio 18 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „ACME“. Abiem komandom tai buvo pirmos rungtynės šio sezono „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse.

Rungtynes geriau pradėjo „ACME“. Svečiai pelnė šešis taškus be atsako ir sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 0:6. Sekančias dvi minutes komandos gynėsi be klaidų. „ACME“ puolimas toliau strigo, o penktą minutę „Enerstena“ sumažino varžovų pranašumą iki trijų taškų (3:6). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (7:8). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (10:11).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, o antrą minutę taiklus tolimas metimas pirmą kart į priekį išvedė „Enersteną“ (15:13). Netrukus „ACME“ pasivijo varžovus (15:15). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė du taškai (15:17). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė „ACME“, o tuo metu svečiai turėjo trijų taškų pranašumą (19:22). Per likusį laiką komandos gynėsi be klaidų (19:22).

Trečią ketvirtį geriau pradėjo „ACME“. Svečiai po dviejų taiklių A. Kmitos metimų padidino persvarą penkiais taškais (19:27). Baigiantis antrai minutei „Enerstena“ pelnė pirmą tašką kėlinyje baudos metimu (20:27). „Enerstena“ pamažu mažino varžovų persvarą. Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (27:30). Aštuntą minutę „Enerstenos“ taiklus tolimas metimas išlygino rezultatą, o D.Savickas netrukus į priekį priekį išvedė šeimininkus. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (33:32).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė du taškai (37:35). Vėliau komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (40:38). Prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą pradėjo „ACME“. Svečiai pelnė septynis taškus be atsako, po kurių komandas skyrė penki taškai (40:45). Baigiantis devintai minutei „Enerstenai“ pavyko sumažinti varžovų persvarą iki trijų taškų (42:45). Visgi rungtynių pabaigoje „ACME“ žaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę rezultatu 42:47.

„ACME“ treneris Jonas Čižauskas: „Pirma sezono pergalė. Vargome, sunkiai vargome šiandien. Galėjome laimėti tikrai lengviau. Bandėme padaryti vieną derinį, bet niekaip nepadarėme.“ Paklaustas, ar patenkintas šiandien komandos gynyba, treneris atsakė: „Dar tik sezono pradžia, todėl negali būti patenkintas nei gynyba nei puolimu.“

„Enerstenos“ treneris Kastytis Gudeliauskas: „Pirmas blynas, pralaimėjome, bet šiaip viskas neblogai. Patenkintas rungtynėmis.“ Paklaustas, ko pritrūko iki pergalės, treneris atsakė: „Praktikos tikriausiai, bet ateityje tikimės, kad bus geresni rezultatai.“

Enerstena: Andrius Jonynas – 11 tšk., Rytis Sadauskas – 9 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Tadas Raguckas – 8 tšk.

Acme : Audrius Kmita – 16 tšk., Justinas Krasauskas – 8 tšk. (5 perimt. kam.), Paulius Katkevičius – 6 tšk. (14 atk. kam.)

Antroje rungtynių pusėje „ASS & Endress H“ įveikė „Enersteną“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:37 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė „Enerstena“ ekipą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)Antroje rungtynių pusėje „Chemcentras“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:00 val.)ASU & Co „AgroVIS“įveikė „Enersteną“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:01 val.)Emocingose ir atkakliose rungtynėse „Senukai“ įveikė „ACME“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)„Vilmista“ nugalėjo „Enerstenos“ ekipą (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:48 val.)„Elmovos“ penketukas nesunkiai susitvarkė su „Enerstena“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:13 val.)„Vilmista“ įrodė pranašumą prieš „Enersteną“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:12 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup parklupdė Enerstena (2016 sausio 05 d., antradienis, 03:38 val.)„Chemcentras“ nesunkiai įveikė „ACME“komandą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:23 val.)