Festo vs Tetas (101:65)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo“ neturėjo vargo prieš „Teto“ ekipą

2023 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 20:02 val., peržiūros: 208

Lapkričio 5 d., vėlų sekmadienio vakarą, Kauno technikos kolegijoje įvyko įmonių lygos reguliaraus sezono rungtynės tarp "Festo" ir "Teto" ekipų. Rungtynes labiau nei įtikinamai laimėjo "Festo" rezultatu 101:65 (30:6, 27:19, 19:22, 25:18)

Pirmająjį kėlinį galingai pradėjo "Festo" krepšininkai ir davė puikų impulsą rungynėms bei jų eigai. J.Baltrušaičio ir D.Urbanavičiaus duetas atakavo "Teto" krepšį užtikrintai ir pirmąjį kėlinį "Festo" nugalėjo net 30:6. Rungtynių eiga netikeitė ir toliau, "Teto" krepšininkams ir toliau sunkiai sekėsi medžioti taškus po oponentų krepšiu, tačiau jų puolimą stengėsi pagyvinti Lukas Petrauskas ir Rytis Vičkačka. Jie leido bent šiek tiek pasipriešinti varžovams. "Festo" toliau nemažino apsukų, kontroliavo rungtynių eigą ir finišavo užtikrintai.

9 išpr. praž.

„Festo“ įrodė pranašumą prieš „Scandagra“ ekipą (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:33 val.)„Donelaičio“ neturėjo problemų su puolime strigusia „Festo“. (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Remza“ pasilinksmino prieš „Festo“. (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:33 val.)„Festo“ po nelengvos kovos pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:20 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Vilmista“ pergalė prieš „Tetas“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 17:38 val.)„Donelaičio“ lengvai susitvarkė su „Tetas“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrąja sudėtimi pasiekė nesunkią pergalę prieš „Tetas“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 18:42 val.)Pirmoji įmonių lygoje „Promatecha“ komandos pergalė prieš „Tetas“ (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Scandagra“ ekipos puikus pirmas kėlinys atnešė lengvą pergalę prieš „Tetas“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ nepagarbiu skirtumu įveikė „Tetas“ penketuką (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 15:33 val.)