KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs BC AMBI (79:37)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 17:35 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Kauno Technikos Kolegija" neturėjo vargo su BC"Ambi"

2012 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 19:59 val., peržiūros: 1665

Pirmadienį, Gruodžio 17 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių, D pogrupio, rungtynės, tarp "Kauno Technikos Kolegijos" (šeimininkai) ir BC "Ambi" (svečiai) ekipų. Intriga šiose rungtynėse išsilaikė tik pirmajame ketvirtyje, o vėliau savo užtikrintą pranašumą įrodė šeimininkų komanda. Rungtynių rezultatas – 79:37 (21:17, 24:9, 13:6, 21:5).

Pirmą kėlinuką šešiais taškais be atsako pradėjo aikštelės šeimininkai. Tačiau svečiai netrukus atsakė spurtu 0:9 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Daugiausiai prie to prisidėjo šešis taškus pelnęs V.Čypas. Šeimininkai nenuleido rankų ir sugebėjo išlyginti rezultatą, bet svečiai ir vėl susigražino persvarą. Kėlinio pabaigoje šeimininkai surengė spurtą 7:0 ir įgijo keturių taškų pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo tritaškį pataikęs J.Mašeckis. Rezultatas po kėlinio – 21:17.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai pratęsė savo pradėtą spurtą, kuris leido jiems padidinti savo pranašumą iki aštuonių taškų. Tačiau jų varžovai nepasidavė ir po kelių sėkmingų atakų jie sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Deja, tai buvo paskutinis kartas kada svečių komanda buvo taip arti savo varžovų. Vėliau šeimininkai ėmė tolti. Rezultatas po dviejų kėlinių – 45:26.

Trečią ketvirtį šiek tiek geriau pradėjo svečiai ir po V. Čypo tritaškio jie šiek tiek sumažino skirtumą. Tačiau tada šeimininkai sužaidė „sausą“ atkarpą, rezultatu 9:0 ir dar labiau padidino savo pranašumą. Daugiausiai prie šio spurto prisidėjo, septynis taškus pelnęs, M.Dirgėla. Rezultatas po trijų kėlinių – 58:32.

Ketvirtasis kėlinys neatnešė nieko gero svečių komandai. Šiame ketvirtyje jie sugebėjo pelnyti tik penkis taškus, o į savo krepšį praleisti net dvidešimt vieną. Šeimininkai šiame ketvirtyje žaidė greitą krepšinį ir surengė daug tikslių atakų po perimtų kamuolių. Kėlinį jie užbaigė pelnydami penkiolika taškų be atsako. Rezultatas po keturių kėlinių – 79:37.

Po rungtynių svečių komandos treneris, Vytautas Čypas kalbėjo : "Šiandien sužaidėm žemiau nulio, tiesiog tragiškai. Šiandien nieko geresnio ir nesitikėjome, kadangi beveik visi pagrindiniai žaidėjai dirba. Varžovai buvo vidutinė komanda, bet šiandien mes buvome ryškiai silpnesni.“

Šeimininkų komandos treneris Andrius Kuliešius sakė: „ Šiandien komanda sužaidė neblogai. Tačiau jiems vis dar trūksta treniruočių“.

Geriausiai "Kauno Technikos Kolegijos" komandoje pasirodė: Nerijus Aleknavičius 19 tšk., Mindaugas Dirgėla 12 tšk., Sigitas Vaitkus 10 tšk.

BC "Ambi" : Vytautas Čypas 14 tšk., Donatas Greivys 8 tšk., Martynas Mozuraitis 7 tšk.

"Kauno Technikos Kolegija" pusfinalį pradėjo pergale (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 09:22 val.)"Kauno Technikos Kolegija" įtikinamai įveikė "Ragus" (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 19:15 val.)"Kauno Technikos Kolegija" šventė pirmąją pergalę (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:59 val.)"Kauno technikos kolegija" be vargo iškovojo pergalę (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 19:36 val.)"Kauno technikos kolegija" nesunkiai įveikė "Kauno švogerius" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 21:36 val.)"Kauno technikos kolegija" įveikė "Baldus jums" (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 19:51 val.)"Kauno technikos kolegija" žengia toliau (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 19:01 val.)"Kauno technikos kolegija" ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš "Veiverių Amberį" (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 21:12 val.)"Kauno Technikos Kolegija" palaužė "Ragus" ir keliauja toliau (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:01 val.)"Kauno Technikos Kolegija" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:06 val.)