KMAIK & BREVITRA vs PARTIZANAI (62:46)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 18 d., Antradienis, 17:30 val. @ Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, Liepų g. 1, Girionys, Kauno raj., LT-53101

"KMAIK & Brevitra" šventė dar vieną pergalę

2012 gruodžio 18 d., Antradienis, 21:52 val., peržiūros: 1909

Antradienį, Gruodžio 18 dieną, Kauno Miškų ir Aplinkos Inžinerijos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių, A pogrupio, rungtynės, tarp "KMAIK & Brevitra" (šeimininkai) ir "Partizanai“" (svečiai) ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržę aikštelės šeimininkai neužleido savo pozicijų iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo pergalę. Rungtynių rezultatas – 62:46 (17:7, 12:10, 23:12, 10:17).

Pirmą kėlinuką šeimininkai pradėjo pelnydami keturiolika taškų be atsako, daugiausiai prie to prisidėjo po keturis taškus pelnę P.Stonis ir P. Vaičikauskas. Svečiai į tai atsakė savo spurtu 0:7 ir šiek tiek sumažino skirtumą, tačiau tai buvo visi taškai, kurios jiems pavyko pelnyti šiame ketvirtyje. Rezultatas po kėlinio – 17:7.

Antrą ketvirtį vėl geriau pradėjo šeimininkai. Šešis iš eilės taškus pelnė G.Krisčiūnas, taiklų baudos metimą pridėjo P.Stonis ir skirtumas išaugo iki septyniolikos taškų. Tačiau svečiai nenuleido rankų ir pelnę aštuonis taškus iš eilės, sumažino skirtumą iki vienaženklio. Jų komandoje nebuvo išsiskirenčio lyderio, pasižymėjo visi tuo metu buvę aikštelėje žaidėjai. Rezultatas po dviejų kėlinių – 29:17.

Trečią kėlinį geriau pradėjo svečiai ir po taiklaus V. Dambausko dvitaškio, skirtumas sumažėjo iki devynių taškų. Tačiau vėliau aikštelėje vėl dominavo šeimininkai, kėlinį jie užbaigė spurtu 10:0 ir skirtumas išaugo iki dvidešimt trijų taškų. Šeimininkų komandoje šiame ketvirtyje tris tritaškius pataikė M.Vasiljevas, o svečių komandoje geriausiai pasirodė, šešis taškus pelnęs, T.Kivyta. Rezultatas po trijų kėlinių – 52:29.

Ketvirtą kėlinuką jau geriau sužaidė svečiai. Po atkarpos 0:7, jie sumažino skirtumą iki septyniolikos taškų. Tačiau vėliau žaidimas išsilygino ir rezultatas nebekito. Tai leido šeimininkams iškovoti nesunkią pergalę. Rezultatas po keturių kėlinių – 62:46.

Po rungtynių svečių komandos treneris, T.Kivyta kalbėjo : "Sužaidėm prastai ir salė buvo labai maža, bet sąlygos visiems vienodos. Jaunimas pataikė daug tritaškių, taip ir pralaimėjome. Aišku, pradžioje žaidėm neapšilę, leidom jiems atitrūkti.“

Šeimininkų komandos treneris P. Vyšniauskas sakė: „Žaidimas buvo padrikas, tačiau mes tokį krepšinį žaidžiame jau ne pirmas rungtynes. Tik lekiam ir metam. Varžovus mačiau pirmą kartą, vyrai stengėsi, kovojo. Šiemet pagal rezultatus išeisim į didžiąją taurę, tikiuosi ten laimėti bent pusę rungtynių.“

Šeimininkus į pergalę vedė Paulius Stonis 12 tšk., Modestas Vasiljevas 12 tšk., Gytis Krisčiūnas 12 tšk.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Justas Jaunius 12 tšk., Tomas Kivyta 11 tšk., Vaidas Dambauskas 8 tšk.

"KMAIK & Brevitra" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 22:17 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo sunkią pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)KMAIK & Brevitra sudaužė KK Persvara - 2 ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:20 val.)"KMAIK & Brevitra" nesunkiai nugalėjo "Kėdainius" (2013 kovo 01 d., penktadienis, 08:04 val.)"KMAIK & Brevitra" nesulaukė rimto pasipriešinimo iš "VU KHF" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:38 val.)"KMAIK & Bretvitra" ekipa sutriuškino "Kaišiadorius" (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:29 val.)"Dumblas" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 17:19 val.)"KMAIK & Brevitra" krito savo tvirtovėje prieš "Kėdainius" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:38 val.)SK "Mattas" atsirevanšavo "KMAIK & Brevitros" ekipai (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 00:55 val.)"KMAIK & Brevitra" laimėjo, bet toliau žygiuoja "Kaišiadorys" (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 00:06 val.)