Komanda X vs Elektromontuotojas (72:66)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 13 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė varžovus.

2015 sausio 14 d., Trečiadienis, 00:26 val., peržiūros: 1176

Sausio 13 dieną, Varpo gimnazijos salėje, susitiko C lygos, „ALTreklama“ pirmenybių, mažosios taurės komandos: „Komanda X“ (šeimininkai) ir "Elektromontuotojas" (svečiai). Visas rungtynes vyravo atkakli kova, kurioje sėkmingiau sužaidusi ketvirtąjį kėlinį, pergale džiaugėsi šeimininkų komanda 72:66.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkams įgavus nedidelį, bet didžiąją kėlinio dalį vyravusį 5 taškų pranašumą. Tačiau sužaidus kiek daugiau nei 8 minutes "Elektromontuotojas" ekipa pradėjo savo mini spurtą 5:1, kurio dėka ketvirtį užbaigė turėdama 2 taškų pranašumą 18:16.

Antrasis kėlinys prasidėjo iš eilės pelnytais 5 šeimininkų taškais, kurie leido „Komanda X“ ekipai įsiveržti į priekį. Tačiau šeimininkams pirmauti ilgai neteko, iš karto sekė svečių 6 pelnyti taškai be atsako. Likusę kėlinio dalį svečiai nebeleido varžovams įsiveržti į priekį ir išsaugoję kelių taškų pranašumą kėlinį užbaigė rezultatu 36:34 "Elektromontuotojas komandos naudai.

Trečiasis ketvirtis buvo identiškas antrajam. Kėlinio pradžioje įsiveržę šeimininkai "Komanda X" nesugebėjo išlaikyti persvaros viso kėlinio metu. Sužaidus 30 minučių rezultatu 54:51 tebepirmavo "Elektromontuotojas" komanda.

Paskutinis ketvirtis buvo lemiamas svečių komandai. Šio kėlinio metu "Elektromontuotojas" komanda sugebėjo suklysti net 10 kartų. Šiomis klaidomis rezultatyviai pasinaudoję šeimininkų komandos žaidėjai šventė pergalę rezultatu 72:66.

Komanda X: Dangirdas Vinkšnaitis – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Klangauskas – 12 tšk., Deividas Puodžiulis – 12 tšk.

Elektromontuotojas: Alius Mažintas – 13 tšk., Karolis Kolupaila – 12 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Ivaškevičius – 11 tšk., Arnas Gilius – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Laimonas Putrimas – 10 tšk.

"Komanda X" komandos treneris Raimondas Gudžiūnas po rungtynių kalbėjo : Nesiklijavo žaidimas iš tikrųjų, trečio kėlinio gale pradėjom taikyti spaudimą ir tai pasiteisino.

„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)„Senoji Versmė“ po atkaklios kovos išsivežė pergalę į Elektrėnus (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 21:31 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Komanda X“ palaužė „Kolpingo kolegiją“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 23:50 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Komanda X“ ir antrose rungtynėse nepaliko vilčių „New Team“ ekipai. (2015 vasario 24 d., antradienis, 00:01 val.)Atkakliai kovojusi „Komanda X“, ketvirtojo kėlinio viduryje palūžo ir nusileido „Aurelinui“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:08 val.)„Komanda X“ lengvai nugalėjo „Kulautuvą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:40 val.)Vyriško krepšinio dvikovoje „Komanda X“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:06 val.)„Komanda X“ antrą kartą įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:47 val.)