Remza @ Irmco vs Donelaičio (82:61)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 21 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Remza @ Irmco“ nesunkiai susitvarkė su „Donelaičio“ krepšininkais

2024 vasario 21 d., Trečiadienis, 22:50 val., peržiūros: 152

Vasario 21 dieną, 20:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos „Remza @ Irmco“ (šeimininkai) ir "Donelaičio" (svečiai). „Remza @ Irmco“ visą darbą atliko dar iki ilgosios pertraukos, šeimininkai susikrovė solidų pranašumą, kuris leido ramiai sužaisti likusius kėlinukus ir pasiekti pergalę rezultatu 82:61 (21:16, 24:6, 15:19, 22:20).

„Remza @ Irmco“ jau susitikimo pradžioje ėmė tolti, nors varžovai atsakė sėkminga atkarpa, bet galiausiai "Donelaičio" puolimas buvo visiškai surakintas, svečiai per antrąjį kėlinuką surinko vos 6 taškelius ir paleido tolyn varžovus. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 45:22.

Antroje rungtynių dalyje "Donelaičio" stabilizavo savo žaidimą, dabar komandos kovėsi lygiai, bet didžiulis pranašumas leido saugiai jaustis „Remza @ Irmco“ žaidėjams, kurie artėjo pergalės link. Nors rungtynės buvo kietos, su daug pražangų, tačiau intrigos jose nebuvo ir įtikinama pergalė atiteko „Remza @ Irmco“ ekipai 82:61.

7 taškai

„Remza“ įtikinamai susitvarkė su „Kelių priežiūros“ kolektyvu (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)„Donelaičio“ lengvai susitvarkė su „Tetas“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 17:13 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Donelaičio“ krepšininkai (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:14 val.)„Remza & Irmco“ užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Remza @ Irmco“ ‒ „Įmonių“ lygos čempionai! (2024 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Remza“ nepaliko vilčių „Vilmista“ ekipai (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Imonių lygoje: „Remza @ Irmco“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 23:01 val.)„Kauno energija“ tris kėlinius strigo puolime ir nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ surakino „Donelaičio“ puolimą ir pergalingai pradėjo seriją (2024 balandžio 05 d., penktadienis, 20:32 val.)“Remza @ Irmco” įsirašė dar vieną užtikrintą pergalę (2024 vasario 13 d., antradienis, 21:51 val.)