PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs ECOBALTIC (82:60)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 27 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Ecobaltic" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą"

2008 vasario 27 d., Trečiadienis, 20:48 val., peržiūros: 6371
Šiandien (02-27) "KTK" sporto salėje susitiko "Puskarininkių mokykla" (šeimininkai) ir "Ecobaltic". Pirmavę visas rungtynes pergalę pasiekė "Puskarininkių" komanda. Varžybų rezultatas buvo 82:60.

Pirmą kėlinį sėkmingiau pradėję šeimininkai, iš karto išsiveržė į priekį rezultatu 5:0. Svečiai po kelių klaidų pataikę tritaškį priartėja prie priešininkų. Kėlinio viduryje svečiams pradėjo nesisekti stabdyti varžovų aukštaūgių. Laimėję atkarpą 14:0 šeimininkai jau po pirmo kėlinio turėjo 16 taškų persvarą. Rezultatas buvo 24:8.

Antrame kėlinyje "Puskarininkių mokykla" ir toliau tolo nuo priešininkų, kėlinį pradėdami 9:0. Pagaliau savo pasirodymą pradėjo ir "Puskarininkių mokykla" komandos mažieji žaidėjai. Pataikė keturis tritaškius iš penkių mestų. Prieš ilgąją pertrauką ramiau galėjo jaustis tik šeimininkų komanda. Jie po pirmos rungtynių pusės turėjo net 35 taškų persvarą. Rezultatas buvo 55:20 (31:12).

Trečias ketvirtis įrodė, kad net "karininkai" kartais gali ir sužaisti padrikai. Tuo pasinaudojo jų šio vakaro varžovai. Keletas sėkmingų epizodų ir svečiai pradėjo naikinti deficitą. Iki kėlinio pabaigos
"Ecobaltic" pavyko nubraukti nuo persvaros 12 taškų. Bendras rezultatas prieš lemiamą ketvirtį buvo 65:42 (10:22).

Paskutiniame ketvirtyje abi komandos parodė panašaus lygio krepšinį. Komandos buvo nuvargusios ir tai atsispindi kėlinio rezultate.
"Ecobaltic" nepavyko labiau priartėti, todėl privalėjo pripažinti "Puskarininkių mokyklos" pranašumą. Galutinis varžybų rezultatas buvo 82:60 (17:18).

Teisėjams buvo skirti 8 ir 6 balai.
"Ecobaltic" palaužė "Puskarininkių mokyklą" (2008 vasario 05 d., antradienis, 23:07 val.)"Ūkio bankas" namuose įveikė "Puskarininkių mokyklą" (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 18:22 val.)"Kauno tiltai" namuose įveikė "Puskarininkių mokyklos" ekipą (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 22:06 val.)"Arauša" pasipriešinimo iš "Puskarininkių Mokyklos" nesulaukė (2008 vasario 19 d., antradienis, 22:46 val.)"Ecobaltic" nesugebėjo pasipriešinti "Araušai" (2008 kovo 11 d., antradienis, 22:04 val.)Trečioji "Ecobaltic" pergalė iš eilės (2008 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Sėkmingos paskutinės 3 minutės lėmė "Puskarininkių mokyklos" pergalę (2008 vasario 13 d., trečiadienis, 22:11 val.)"Ecobaltic" neturėjo vilčių Babtuose (2008 kovo 20 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)"Ecobaltic" įtikinamai įveikė "Teo Lt" (2008 vasario 11 d., pirmadienis, 19:58 val.)Pirmasis "Puskarininkių mokyklos" pralaimėjimas (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)