KM „Žalgiris“ vs Lietuvos sporto universitetas (67:71)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 01 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po atkaklios kovos „Lietuvos sporto universitetas“ įveikė KM „Žalgiris“ ekipą

2024 vasario 01 d., Ketvirtadienis, 21:45 val., peržiūros: 221

Ketvirtadienį krepšinio mokyklos "Žalgiris" įvyko I lygos rungtynės, kuriose susitiko KM "Žalgiris" ir "Lietuvos sporto universitetas".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie įpusėjus ketvirčiui susikrovė 7 taškų pranašumą. "Lietuvos sporto universitetas" toliau nestabdė apsukų ir komandas skyrė dviženklis pranašumas. Tik ketvirčio pabaigoje jauniesiems KM "Žalgirio" žaidėjams pavyko sušvelninti skirtumą ( 16:23). Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pradėjo diktuoti savąjį žaidimą, kur besibaigiant kėlinukui sugebėjo persverti rezultatą į sava rankas.Rezultatas po dviejų kėlinių – 37:34

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 50:53). Lemiamą ketvirtį "Lietuvos sporto universitetas" pradėjo sėkminga atkarpa, kur įgijo nežymų pranašumą. Rungtynių pabaigoje KM "Žalgiris" dar kibo varžovams į atlapus, tačiau svečiai puikiai susitvarkė su gynyba ir iškovojo pergalę po atkaklios kovos, rezultatu – 67:71 (16:23, 21:11, 13:19, 17:18)

8 taškai

Po atkaklios kovos „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)KM „Žalgiris“ 2 po pratęsimo palaužė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 23:07 val.)Vos penkiese susirinkę „Reunion“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Lietuvos sporto universitetas“ ketvirtame kėlinyje surengė šturmą, tačiau nusileido „Kauno švara“ ekipai (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 20:46 val.)„Kautech“ nesunkiai palaužė „Lietuvos sporto universiteto“ žaidėjus (2024 kovo 07 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)A. Gedminas sumetė 9 tritaškius, o „Kautech“ įveikė „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:15 val.)KM „Žalgiris“ iššvaistė didelę persvarą, tačiau įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 21:48 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)„GZP“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos sporto universitetą“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos sporto universitetą“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:25 val.)