KAUNAS vs KAUNO LIBERALAI (50:34)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Kaunas lengvai susidorojo su Kauno Liberalais

2012 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 19:49 val., peržiūros: 2589

Paskutinį rudens savaitgalį, C lygos rungtynėse J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko Kaunas (šeimininkai) ir Kauno Liberalai (svečiai). Labai nerezultatyvias rungtynes, kuriose intrigos nebuvo visas rungtynes, laimėjo Kaunas rezultatu – 50:34.

Rungtynes trim dvitaškiais pradėjo Eimantas Voveraitis ir truktelėjo į priekį savo komandą. Dar šešis pridėjo Kaunas ir sužaidus 8 minutes jau 12:0. Vieną baudos metimą iš dviejų pelnė Andrius Antanaitis ir pelnė pirmąjį tašką šiose rungtynėse savo komandai. Iki kevirčio pabaigos dar po du taškus apsikeitė komandos ir po pirmo ketvirčio – 14:3.

Antrą ketvirtį po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar keturis pridėjo Kaunas – 20:5. Du taškus pelnė Liberalai, o trimis atsakė Kaunas ir skirtumas jau 16 taškų. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o du baudos metimus pataikė Simonas Kairys ir po dviejų kėlinių – 25:11.

Trečią kėlinį dvitaškiu su pražanga pradėjo Martinas Valikonis ir sumažino skirtumą iki 11. Penkis taškus iš eilės pelnė Kaunas ir vėl skirtumas padidėjo. Du baudos metimus pelnė Vitalijus Bauža, o dvitaškiu atsakė Eimantas Voveraitis. Dar po keturis taškus pelnė komandos ir rezultatas – 36:20. Tritaškį pelnė Eimantas Voveraitis, keturiais taškais į tai atsakė Liberalai, o kėlinį vienu baudos metimu iš dviejų užbaigė tas pat Eimantas Voveraitis ir po trijų kėlinių – 40:24.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo septyniais iš eilės Kauno taškais, į kuriuos dvitaškiu atsakė Liberalai ir rezultatas – 47:26. Tritaškį pelnė Liutauras Sakalauskas, o tris taškus pelnė šeimininkai – 50:29. Kėlinį penkiais taškais užbaigė Kauno Liberalai ir galutinis rungtynių rezultatas – 50:34.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – Šiandien buvom ryškiai stipresni ir šiandien varžybos buvo lyg treneiruotė prieš kitas rungtynes su Akademija, kuri akivaizdžiai stipresnė.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Eimantas Voveraitis (17, 10 atk. kam.), Vytenis Preidis (8), Ramūnas Švagždys (8, 6 rez. perd.) taškai.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Andrius Antanaitis (9), Vitalijus Bauža (6), Martinas Valikonis (5) taškai.

BC "Gazuotas pienas" sunkiai susitvarkė su "Kauno liberalais" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:48 val.)"Kaunas" lengvai nugalėjo "Persvarą" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:03 val.)"Košmaras" surengė košmarišką vakarą "Kauno Liberalams" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:45 val.)"Kaunas" lengvai įveikė "VU KHF" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 18:57 val.)Negausiai susirinkę "Kauno Liberalai" neatsilaikė prieš "Krepsininkas.net" (2013 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)"Kaunas" šventė nesunkią pergalę (2012 spalio 24 d., trečiadienis, 23:49 val.)Permainingose rungtynėse pergalę šventė "Kauno Liberalai" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 22:21 val.)Atkaklioje kovoje "Lituanica" nugalėjo "Kauno liberalus" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 01:14 val.)"Kaunas" nesunkiai įveikė "Lisotą Team" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:50 val.)"Kauno Liberalai" neprilygo savo varžovams (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 20:30 val.)