UNITED & Detagama vs Chemcentras (153:42)Kauno Mero taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 rugsėjo 24 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

“United & Detagama“ nepajuto jokio pasipriešinimo iš “Chemcentro“

2013 rugsėjo 24 d., Antradienis, 23:54 val., peržiūros: 2298

Antradienį, rugsėjo 24 dieną, A.Sabonio KC įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Mero taurės 2013" rungtynės tarp vietos "United & Detagama" ir svečių "Chemcentro" ekipų. Turbūt jau prieš rungtynių pradžią niekam nekilo abejonių dėl šios dienos nugalėtojo, ir šeimininkų krepšininkai puikiai tą patvirtino. Jau po pirmojo kėlinuko jie įgijo devyniolikos taškų pranašumą ir galėjo žaisti atsipalaidavę. Antrasis ketvirtis taip pat buvo triuškinantis, ko pasekoje komandas skyrė jau net 44 taškai. Po ilgosios pertraukos "United & Detagama" ir toliau įrodinėjo, jog jie yra nenuginčijami favoritai šios dienos rungtynėse, ir per antros rungtynių dalies laiką jie sugebėjo įgyti daugiau nei triuškinantį, retai krepšinyje pasitaikantį, daugiau nei šimto taškų pranašumą. 153:42 (31:12, 35:10, 38:10, 38:10, 49:10).

Jau pačioje rungtynių pradžioje "United & Detagama" spurtavo 13:0, o svečių krepšininkai savo pirmuosius taškus pelnė tik beveik įpusėjus pirmam kėlinukui. Kiek vėliau šeimininkai dar labiau padidino skirtumą tarp komandų , tačiau keturi iš eilės "Chemcentro" taškai leido jiems sumažinti atsilikimą iki dvylikos taškų, bet šeimininkų žaidėjai žaidė visiškai atsipalaidavę ir jau po pirmojo ketvirčio turėjo devyniolikos taškų persvarą. Antrasis kėlinukas "Uniteda & Detagama" prasidėjo kiek nesėkmingai susirinktų komandinių pražangų atžvilgiu, tačiau tai jiems nesutrukdė ir toliau triuškinti savo varžovų. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė jau net 34 taškai, tačiau to dar buvo negana, nes prieš ilgąją pertrauką D.Gudeliauskas švystelėjo du taiklius tolimus metimus, po kurių jo komanda pirmavo jau 44-iais taškais. 66:22.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų krepšininkai ir toliau rungtyniavo nesulaikomai, ko pasekoje, po dar kelių sėkmingai sužaistų trečiojo kėlinuko minučių skirtumas tarp komandų išaugo iki 52-iejų taškų. Į tai svečiai sugebėjo atsakyti vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar keturiolika "United & Detagama" taškų iš eilės. Iki trečiojo ketvirčio pabaigos šeimininkai dar labiau padidino skirtumą tarp komandų, kuris prieš paskutinę rungtynių dalį siekė 72 taškus. Nors viskas buvo ir taip aišku, tačiau "United & Detagama" ir toliau rungtyniavo rezultatyviai, ko pasekoje per ketvirtą kėlinuką pelnė net 49-is taškus ir sugebėjo padidinti savo persvarą daugiau nei iki šimto taškų bei iškovoti daugiau nei triuškinančią pergalę rezultatu 153:42.

Po rungtynių pralaimėtojų ekipos strategas Tomas Jonkus, paklaustas, kaip vertina savo komandos žaidimą šios dienos rungtynėse, kalbėjo : " Iš rezultato tai nekaip vertinu, bet juk ir varžovas yra RKL lygio komanda. Šiandien pirmą kartą pamačiau pusė komandos žaidėjų, nes komandos sudėtis pasikeitė. Buvo ir gerų dalykų, bet reiks dar priversti žaidėjus žaisti lėtesnį, pozicinį žaidimą, nes norime padaryti greitai, bet taip gaunasi, kad patys kamuolį prarandame ir dar mums taškus greitoje atakoje pelno. Reiks išmokti žaisti komandiškiau, o šiaip aš tikiu šia komanda, šiemet pasistiprinę esam, vidurio puolėjas neblogas yra, kurio trūko praeitą sezoną, dar prisijungus keliems naujiems žaidėjams šiemet turime išeiti bent jau į atkrentamąsias ".

"UNITED & Detagama" : Donatas Gudeliauskas – 37 tšk. (5 rezult. perd., 11 perimt. kam.), Andrius Gedminas – 18 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 16 tšk. (13 atk. kam.), Deividas Valatkevičius – 14 tšk., Leonardas Ivanovas – 13 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Liutauras Lukošenkinas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Stanislovaitis – 13 tšk., Mindaugas Daraškevičius – 13 tšk.

"Chemcentras" : Vaidas Palaitis – 24 tšk., Saulius Kepežinskas – 6 tšk., Mindaugas Montvydas – 4 tšk.

„UNITED & Detagama“ neturėjo vargo su „BK Centre“ ekipa (2013 rugsėjo 21 d., šeštadienis, 16:41 val.)„UNITED & Detagama“ lengvai nugalėjo „Kėdainius“ (2013 spalio 05 d., šeštadienis, 14:35 val.)„UNITED & Detagama“ be didesnio vargo peržengė ketvirtfinalio barjerą (2013 spalio 22 d., antradienis, 22:29 val.)„UNITED & Detagama“ užtikrintai žengė į „Kauno Mero“ didžiosios taurės finalą (2013 spalio 31 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„Abstinentai“ privertė „Chemcentrą“ gerokai paprakaituoti dėl kelialapio į ketvirtfinalį (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 19:41 val.)„Kauno Mero Didžiosios Taurės“ finale po permainingos ir emocingos kovos triumfavo „Sporto Manija ‒ Oto“ (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 00:45 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ įveikė ketvirtfinalio barjerą (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 23:25 val.)„Chemcentras“ netikėtai nugalėjo nepilnos sudėties “Kėdainius“ (2013 spalio 03 d., ketvirtadienis, 00:17 val.)BK "Centre" iškovojo pirmąją pergalę (2013 spalio 12 d., šeštadienis, 17:56 val.)