Batniavos seniūnija vs RIO-RTZ Motors (95:70)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 balandžio 19 d., Penktadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Sportturas“ taurėje „Batniavos seniūnija“ iškovojo pergalę prieš „RIO-RTZ Motors“.

2024 balandžio 19 d., Penktadienis, 21:18 val., peržiūros: 196

Penktadienį, balandžio 19 dieną, Kauno technologijų mokymo centre vyko „Sportturas“ taurė 2024 susitikimas tarp „Batniavos seniūnija“ ir „RIO-RTZ Motors“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Batniavos seniūnija“ vedami A. Mikučionio įsiveržė į priekį ir dominavo aikštelėje. Tai buvo jų pirmosios taurės varžybos ir jautėsi jų nusiteikimas, kas leido po pirmojo kėlinio pirmauti rezultatu 26:16. Antrajame kėlinyje „Batniavos seniūnijos" suolas sutrumpėjo iki šešių žaidėjų ir taip atsirado progų „RIO-RTZ Motors“ grįžti į varžybas. Tačiau „Batniavos seniūnija“ susitelkė ir stengėsi išlaikyti savo pranašumą. Po pirmosios pusės rezultatu 45:37.

Antroje pusėje „Batniavos seniūnija“ išnaudojo savo pranašumus po krepšiais ir dažnai įveikdavo varžovų zoninę gynybą metimais iš po krepšio. Paskutiniame kėlinyje jiems atsirišo ir tritaškiais, kas jų pergalę parvertė į triuškinančią. M. Siriūnaičio stiprus dvigubas dublis leido jo komandai triumfuoti pirmose taurės rungtynėse rezultatu 95:70 (26:16, 19:21, 25:17, 25:16).

Sportturas taurėje: Batniavos seniūnijos pergalė prieš C Basket (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 23:02 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „RIO-RTZ Motors“ (2024 gegužės 05 d., sekmadienis, 19:55 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2024 čempionai tapo „Batniavos seniūnija“ ekipa (2024 gegužės 29 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Batniavos seniūnija“ pergalingai pradėjo pavasario batalijas (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 19:32 val.)„Potencialas“ sustojo ketvirtame kėlinuke ir užleido vietą finale „Batniavos seniūnija“ ekipai (2024 gegužės 19 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Batniavos seniūnija“ po permainingos kovos perkopė ketvirtfinalį (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Batniavos seniūnija“ lengvai įveikė „Krepsiniofanai.lt 2“ ir grupių etape išliko nepralaimėję (2024 gegužės 01 d., trečiadienis, 21:52 val.)„C Basket“ iškovojo nesunkią pergalę „Sportturas“ taurei (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 20:37 val.)„RIO-RTZ Motors“ lengvai susitvarkė su savo varžovais (2024 balandžio 22 d., pirmadienis, 22:24 val.)„RIO-RTZ Motors“ grįžo iš 22 taškų deficito, bet vis tiek pralaimėjo aštuntfinalyje. (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:01 val.)