Baltic Transline vs Rind (65:85)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Rind“ po spurto ketvirtajame kėlinyje iškovojo antrą pergalę iš eilės

2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 23:17 val., peržiūros: 915

Trečiadienio vakarą, gruodžio 17 dieną, įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp "Baltic Transline" (šeimininkai) ir "Rind" (svečiai). Nuo pirmųjų minučių užvirė atkakli kova. Po pirmojo kėlinio rezultatu – 18:14 priekyje buvo šeimininkai. Antrajame kėlinuke iniciatyva perėmė "Rind" ekipa ir sužaidus pusę rungtynių buvo priekyje – 39:32. Po ilgosios pertraukos "Baltic Transline" susiėmė ir šiek tiek sumažino skirtumą. Po trijų kėlinių – 57:54 "Rind" komandos naudai. Nors tris kėlinius rungtynės buvo labai atkaklios, ketvirtajame svečiai visiškai perėmė iniciatyvą ir iškovojo įtikinamą pergalę - 85:65.

Rungtynes geriau pradėjo "Baltic Transline" komanda, kuri po spurto kėlinuko viduryje 12:0 išsiveržė į priekį – 14:5 Tačiau svečiai susiėmė ir kėlinio pabaigą sužaidė geriau už savo varžovus, bei sumažino skirtumą iki 4 taškų. Po pirmojo kėlinio "Baltic Transline" priekyje - 18:14.

Išsijudinę svečiai antrajame kėlinyje toliau mažino varžovų persvarą, kol galiausiai po 5 iš eilės A. Žvaliausko taškų išsiveržė į priekį – 24:22. "Rind" nemažino apsukų ir naudodamiesi šeimininkų dažnomis klaidomis, didino pranašumą. Sužaidus pusę rungtynių priekyje buvo "Rind" – 39:32.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai po truputį pradėjo vytis savo varžovus, o po A. Keršio taiklaus tritaškio metimo persvėrė rezultatą savo naudai – 45:44. Vėliau vyko atkakli kova ir nė vienai komandai nepavyko surengti didesnio spurto, tačiau kėlinį 5 taškais užbaigė "Rind" komandos įžaidėjas Julius Demenius ir sugrąžino savo komandai 3 taškų pranašumą – 57:54.

Nors tris kėlinius kova aikštelėje buvo labai lygi, vaizdas ketvirtajame kėlinyje visiškai pasikeitė. Kėlinį "Rind" pradėjo galingu spurtu 17:2 ir nutolo nebepavejamai. Prie šio spurto labiausiai prisidėjo svečių gynėjai A.Žvaliauskas ir J.Demenius pataikę po 2 tritaškius metimus, bei po krepšiu įspūdingai kamuolius kovojęs Marius Kazakevičius. Rungtynes "Rind" laimėjo - 85:65.

Po rungtynių vienas pagrindinių "Rind" komandos pergalės kalvių Julius Demenius sakė:

Šiandien tiek mūsų, tiek varžovų susirinko nedaug, todėl pradžioje gavosi tokios apylygės varžybos. O rungtynių gale labai gerai pataikėme tritaškius metimus, todėl ir gavosi toks rezultatas.

Baltic Transline: Darius Kisielius – 19 tšk. (10 atk. kam.), Aivaras Keršis – 18 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 14 tšk. (14 atk. kam.)

Rind: Marius Kazakevičius – 28 tšk. (14 atk. kam.), Julius Demenius – 22 tšk. (8 rezult. perd.), Andrius Žvaliauskas – 21 tšk. (7 perimt. kam.)

„Rind“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Baltic Transline“ iškovojo labai lengvą pergalę (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Rind“ išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Rind“ pirmą pergalę pasiekė sutriuškindami „Kauno Liberalai“ komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 23:57 val.)„Baltic Transline“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 00:23 val.)„Ragai“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Baltic Transline“ krepšininkus (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 23:37 val.)Ketvirtame kėlinyje „Partizanas“ įveikė „Baltic Transline“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:27 val.)Penkiese susirinkę „Rind“ krepšininkai, išplėšė pergalę prieš „Ryterna group“ ekipą (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Rind“ nesugebėjo pasipriešinti „Kėdainių & Addeco“ ekipai (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.)