Kauno Rami vs KK „Garliava“ (77:76)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 23 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami“ iššvaistė didžiulį pranašumą, tačiau pratęsime palaužė KK „Garliava“ ekipą

2017 balandžio 23 d., Sekmadienis, 22:59 val., peržiūros: 887

Balandžio 23 -ąją, sekmadienį, įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017, didžiosios taurės, aštuntfinalio rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Kauno Rami“ bei svečių statusą turėjusių KK „Garliava“ ekipų. Vos septyniese susirinkę šeimininkai, rungtynių pabaigoje liko tik penkiese, tačiau vistiek sugebėjo pratęsime įrodyti savo pranašumą prieš svečius rezultatu 77:76 (24:18, 19:12, 12:27, 12:10, 10:9) bei taip prasibrauti į taurės ketvirtfinalį.

Šeimininkai rungtynėse startavo labai galingai ir sužaidus kiek daugiau nei tris minutes, jų persvara šoktelėjo iki dviženklės (15:4). Vis dėl to, svečiai nebuvo linkę pulti į paniką ir kantriai žaidę iki pat kėlinio pabaigos, galingo T. Vitkevičiaus žaidimo baudos aikštelėje dėka, sugebėjo kiek aptirpdyti varžovų pranašumą – 24:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Kauno Rami“ dar kartą spurtavo bei penkioliktąją rungtynių minutę ir vėl buvo priekyje trylika taškų (33:20). Labai prastai puolime atrodę KK „Garliava“ ekipos žaidėjai nuolatos strigo varžovų gynyboje ir tik išnaudojamas ūgio pranašumas baudos aikštelėje, svečiams leisdavo kartas nuo karto pelnyti taškus. Po pirmųjų dvidešimties rungtynių minučių, solidi „Kauno Rami“ komandos persvara – 43:30.

Vaizdas aikštelėje visiškai apsivertė trečiajame kėlinyje. Sužaidus vos penkias minutes jame, KK „Garliava“ ekipa visiškai uždarė visus kelius link savojo krepšio, o pati atradus savąjį žaidimą puolime, sugebėjo ištirpdyti varžovų pranašumą iki minimumo (47:46). Neilgai trukus svečiai pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržė į priekį, tačiau po paprašytų kelių minučių pertraukėlių, šeimininkai sugebėjo sustabdyti varžovų sėkmingą puolimą ir KK „Garliava“ ekipai prieš lemiamas dešimt minučių leido pirmauti vos vienu metimu – 55:57.

Lemiamame ketvirtyje užvirė bekompromisė dvikova. Nepaisant to, jog svečiai jau pirmąją ketvirčio minutę sugebėjo susikrauti šešių taškų pranašumą, „Kauno Rami“ ekipos žaidėjai labai greitai rado į tai atsakymą – tritaškį smeigė G.Džiaugys, o dvitaškį su pražanga pridėjo Š.Petraitis. Rezultatas tarp komandų dar kartą tapo lygus (33 min. 61:61). Čia pat, dar vienas tolimas G. Džiaugio šūvis ir vėl išvedė šeimininkus į priekį, tačiau džiaugtis persvara „Kauno Rami“ komandos žaidėjai galėjo neilgai – nesustabdomas T. Vitkevičiaus žaidimas baudos aikštelėje prieš paskutines dvi kėlinio minutes leido svečiams pirmauti trimis taškais (64:67). Vis dėl to, kelios apmaudžios klaidos puolime, leido „Kauno Rami“ komandai išlyginti rungtynių rezultatą ir abi ekipos buvo priverstos žaisti pratęsimą – 67:67.

Pratęsimą geriau pradėjo KK „Garliava“ ekipos žaidėjai, kurie po S. Pakalniškio tritaškio metimo, sužaidus dvi minutes pratęsime, įgijo keturių taškų pranašumą (71:75). Svečiai turėję persvarą ir dar kartą nesugebėjo sužaisti užtikrintai bei vėl praradę kelis kamuolius, metę sunkius metimus, suteikė ne tik šansą varžovams išlyginti rungtynių rezultatą, bet ir jį persverti (44 min. 77:75). Per likusį rungtynių laiką abi ekipos nesugebėjo pasižymėti „iš žaidimo“, o net kelias progas išlyginti rezultatą nuo baudų metimo linijos turėjęs T.Vitkevičius to padaryti nesugebėjo. Dramatiškoje rungtynių pabaigoje pergalę rezultatu 77:76 šventė „Kauno Rami“ komandą, kurie ketvirtfinalio dvikoje susitiks su BC „Straight“ ekipa.

Po rungtynių „Kauno Rami“ komandos treneris Šarūnas Petraitis teigė, jog jo komanda eilinį kartą nesugebėjo visas rungtynes susikoncentruoti darbui gynyboje, tačiau džiaugėsi, jog pavyko iškovoti pergalę:

Nežinau, pradėjom susikaupę, savoj salėj, pirmuose dviejuose kėliniuose pataikėm metimus, kuriuos turėjom pataikyt, o antroj pusėj, kaip visada, kaip dažniausiai būna, susikrovę persvarą jos neišsaugom, bet va nu dabar ant galo pasigynėm, gal kažkiek fortūna ir džiaugiames laimėję.

Best 4 You nepavyko rimčiau pasipriešinti KK „Garliava“ ekipai (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Kauno Rami“ lengvai susitvarkė su penkiese susirinkusiais „KMAIK“ krepšininkais (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)Pavasario taurės starte užtikrinta „Kauno Rami“ pergalė prieš „Hermį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 23:42 val.)T.Vitkevičiaus vedami KK „Garliava“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 20:18 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ komandą ir žengė į Pavasario „Sportturas“ didžiosios taurės 2017 pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:46 val.)„Košmaras“ kiek netikėtai įveikė „Kauno Rami“ krepšininkus (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:37 val.)