Lemora & Minaltra vs Kauno energija (115:75)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 balandžio 16 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Lemora & Minaltra“ uraganiniu puolimu nušlavė „Kauno energiją“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

2024 balandžio 16 d., Antradienis, 22:02 val., peržiūros: 100

Balandžio 16 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos didžiosios taurės antros ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Lemora & Minaltra" priemė svečius "Kauno energiją". Pirmas ketvirtfinalio rungtynes buvo laimėję "Lemora & Minaltra".

Rungtynes komandos pradėjo lygiai, sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (5:5). Netrukus devynių taškų persvarą įgijo "Lemora & Minaltra", bet kėlinio viduryje "Kauno energija" sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (19:18). Likus minutei su puse iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė "Kauno energija", varžovums padidinus persvarą iki septynių taškų (27:20). Kėlinio pabaigoje "Lemora & Minaltra" padidino persvarą iki 12 taškų (32:20).

Antrą antro kėlinio minutę "Lemora & Minaltra" uraganiniu puolimu ir gera gynyba padidino persvarą iki 18 taškų, o minutės pertraukėlės paprašė "Kauno energija". Prasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas padidėjo iki 21 taško (52:29). Vėliau, labai taikliai atakuodami, "Lemora & Minaltra" padidino persvarą iki 33 taškų (67:34).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė "Kauno energija", bet artėjant kėlinio viduriui "Lemora & Minaltra" susigrąžino 33 taškų persvarą (74:41). Kėlinio antroje pusėje "Lemora & Minaltra" padidino persvarą iki 41 taško (93:52).

Ketvirtame kėlinyje "Lemora & Minaltra" persvara nekėlė abejonių, užtikrintai iškovojo pergalę rezulotatu 115:75 ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (1:1).

6 taškai

Po labai atkaklios kovos „KM Steel Service“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai žengė į „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės finalą (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Donelaičio“ strigo puolime ir suteikė viltį „Kauno energijos“ krepšininkams patekti į finalą. (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Lemora & Minaltra“ turėjo vargo prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 00:12 val.)„Lemora & Minaltra“ įsirašė dar vieną lengvą pergalę (2023 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:28 val.)Įmonių lygoje „Lemora&Minaltra“ pusfinalio serijoje išsiveržė į priekį. (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 23:25 val.)Rungtynėse 5X5 „Lemora & Minaltra“ nesunki pergalė prieš „UB Solar“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 21:41 val.)„Lemora & Minaltra“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)