Savi vs VU KHF (48:76)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 27 d., Antradienis, 19:40 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

„VU KHF“ nesunkiai nugalėjo „Savi“ ekipą

2015 sausio 27 d., Antradienis, 23:52 val., peržiūros: 1215

Antradienį Kauno paslaugų verslo sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Savi" (šeimininkai) ir "VU KHF" (savi). Nuo pat pirmųjų minučių aikštelėje "VU KHF" ekipa pradėjo įrodinėti, kad jie šiandien yra verti pergalės. Su kiekvienu kėlinuko svečių pranašumas tik augo ir "VU KHF" iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu - 48:76.

Rungtynes dviems tolimais tritaškiais pradėjo svečiai, tačiau "VU KHF" greitai sulaukė atsako iš varžovų ir komandas skyrė tik vienas taškas ( 7:8). Toliau A.Kiveris dominavo po krepšiu ir jo dėka "VU KHF" padidino pranašumą iki 4 taškų ( 9:13). Likus žaisti apie tris minutes "Savi" ekipos puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję varžovai padidino pranašumą iki spetynių taškų – 11:18.

Antrasis ketvirtis prasidėjo nerezultatyviai, tačiau taiklesni buvo šeimininkai ir sušvelnino rezultatą iki 4 taškų (16:20). "VU KHF" suaktyvino savo gynybą, kuriose dėka greitomis atakomis pradėjo didinti savo pranašumą ( 16:25), o likus žaisti mažiau nei dvi minutes atotrūkis padidėjo iki dviženklio. Rezultatas po dviejų kėlinių – 19:31.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, tačiau pirmieji spurtą surengė "VU KHF" žaidėjai ir pranašumas išaugo iki 20 taškų ( 24:44). Po minutės pertraukėlės "Savi" ekipai toliau nesisekė susitvarkyti su savo zoninę gynybą ir po taiklaus D.Ladygos tritaškio metimo pranašumas išaugo iki 25 taškų ( 30:55). "Savi" ekipa per likusią minutę sušvelnino rezultatą tik dviems taškais – 36:59.

Paskutiniame kėlinyje "VU KHF" toliau nestabdė apsukų ir laimėjo atkarpą 12:0, kur pranašumas išaugo iki 34 taškų ( 39:73). Antrojoje kėlinuko pusėje svečiai atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję "Savi" sušvelino rezultatą iki 27 taškų. Triuškinančią pergalę iškovojo "VU KHF" ekipa rezultatu – 48:76.

D.Ladyga "VU KHF" ekipos treneris:" Pirmoje pusėje rungtynių po krepšiu susitvarkė neblogai, bet antroje nelabai pavyko, tačiau stabiliai labai sužaidė puolime , kur didinom pranašumą bei iškovojom pergalę."

Savi: Dainius Povilauskas – 23 tšk. (11 atk. kam.), Karolis Bankauskas – 9 tšk., Džiugas Lapinskas – 8 tšk.

VU KHF: Aurimas Kiveris – 28 tšk. (11 atk. kam.), Marius Lukauskas – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Žirgulis – 14 tšk. (10 rezult. perd.)

„VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „New Team“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 00:14 val.)„Savi“ nesunkiai įveikė „Abstinentų“ ekipą. (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 21:51 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ ekipą. (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:57 val.)„Green Death“ lengvai nugalėjo „Savus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:59 val.)„Aurelinus“ nušlavė nuo kelio „Savi“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 00:17 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nesunkiai įveikė „Savi“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:06 val.)„VU KHF“ krepšininkai atsilaikė prieš „Dumblą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:01 val.)Po įtemptos kovos, „VU KHF“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:59 val.)„Dumblo“ krepšininkai nebuvo gailestingi „Saviems“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 16:33 val.)„Grizliai“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ krepšininkus (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 11:07 val.)