KK SNAIPERIAI vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (86:79)Auksas+ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 vasario 06 d., Antradienis, 19:00 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"KK Snaiperiai" palaužė, trise rungtynes baigusius "Energijos Sistemų Serviso" krepšininkus

Tadą Gaurilčiką stabdo Karolis Meiliūnas
2007 vasario 06 d., Antradienis, 20:57 val., peržiūros: 3454
Vienintelėse antradienio KKL rungtynėse, "Aukso+" lygoje "KK Snaiperiai" savoje aikštėje priėmė "Energijos Sistemų Servisą". Praktiškai visas rungtynes snaiperiai turėjo kelių taškų persvarą. "ESS" gretose šiandien buvo tik 6 žaidėjai, lyg to būtų maža, net trys energetkai sugebėjo gauti po 5 pražangas, todėl paskutines dvi dvikovos minutes buvo priversti žaisti tryse. Šeimininkai išaikė turėtą pranašumą iki dvikovos pabaigos ir antrą kartą įveikė energetikus rezultatu 86:79.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje vyravo greitas žaidimo tempas bei vyko atkakli kova. Susitikimui įsibėgėjus "KK Snaiperiai" žaisdami labiau komandinį krepšinį išsiveržė į priekį ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo šešiais taškais – 20:14.

Ir antrajame ketvirtyje energetikams sunkiai pavykdavo gynyboje sugaudyti aikštės šeimininkų ekipos žaidėjus, o ir puolime svečiams sekėsi ne ką geriau bandant įveikti snaiperių zoninę gynybą. Skirtumas pamažu augo ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 44:35.

"ESS" krepšininkai pertraukos neleido veltui ir jos metu sustygavę savo žaidimą trečiojo kėlinuko pradžioje pelnė 5 taškus be atsako. "KK Snaiperiai" neberodė tokio žaidimo kokį demonstravo iki pertraukos. Svečių ekipoje iniciatyos ėmėsi Karolis Meiliūnas ir, pagrinde, jo pastangų dėka energetikai kėlinio viduryje po labai ilgos pertraukos vėl nusverė dvikovos svarstykles savo naudai. Snaiperiams, tai suveikė tarsi šaltas dušas ir šeimininkai suaktyvinę savo žaidimą sugebėjo susigrąžinti kelių taškų pranašumą. Prieš lemiamą ketvirtį ekipas skyrė 5 taškai – 61:56.

Ir paskutiniajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Kad ir kaip "ESS" vyrai besistengė, jiems niekaip nepavyko pakreipti rungtynių sau naudinga linkme, o susitikimui artėjant į pabaigą vienas po kito energetikai buvo priversti palikti aikštelę dėl penkių pražangų. "KK Snaiperiai" išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 86:79.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų treneris Laisvydas Gudaitis teigė, kad rungtynės buvo gana įtemptos, nors ne tiek kiek pirmoji šių komandų akistata. "ESS susirinko mažai žaidėjų, dėl to susitikimo pabaiga buvo lengvesnė nei pirmajame mače" kalbėjo treneris.

"KK Snaiperių" gretose po 19 taškų pelnė Aismantas Zasas (8 atkovoti kamuoliai) bei Rokas Šeškevičius. 18 įmetė Tomas Butkus, po 12 taškų ir 8 atkovotus kamuolius po rungtynių savo sąskaitose turėjo Tadas Gaurilčikas ir Paulius Dambauskas.

"ESS" ekipoje išsiskyrė Karolis Meiliūnas pelnęs 32 taškus. 19 įmetė Modestas Gailiūnas (9 atkovoti kamuoliai). Dvigubą dublį atliko Donatas Pugžlys – 14 taškų, 12 atkovotų kamuolių.

"KK Snaiperiai" rungtynių teisėjams Gediminui Rupšiui ir Povilui Čižauskui skyrė po 8, "ESS" po 7 balus.
"Era+Eternit" sutriuškino "Energijos Sistemų Servisą" (2007 vasario 25 d., sekmadienis, 19:40 val.)"Kauno Autobusai" permainingoje kovoje įveikė "Energijos Sistemų Servisą" (2006 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Sabonio KM-89" nesugebėjo prilygti "Energijos Sistemų Servisui" ir leido jiems pasiekti du KKL rekordus (2006 lapkričio 21 d., antradienis, 22:50 val.)"KK Snaiperiai" neatsilaikė prieš "Forto sieną" (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 21:48 val.)Antroji "Energijos Sistemų Serviso" pergalė (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:57 val.)"KK Snaiperiai" penkiese sugebėjo palaužti "Žalvarį" (2007 vasario 20 d., antradienis, 21:33 val.)"Kauno autobusai" vos išnešė sveiką kailį nuo "ESS" (2007 vasario 12 d., pirmadienis, 23:44 val.)"Kauno Autobusai" nugalėjo "ESS" tik po pratęsimo (2007 kovo 19 d., pirmadienis, 23:03 val.)"KK Snaiperiams" nepavyko pateikti staigmenos (2007 sausio 08 d., pirmadienis, 22:54 val.)"Žalvario" revanšą prieš "ESS" lėmė pirmasis kėlinys (2007 sausio 09 d., antradienis, 19:58 val.)