Kauno švara ‒ 2 vs Remza (61:72)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 22 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Kauno švarą ‒ 2“

2016 kovo 22 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 824

Kovo 22 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2016 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno švara ‒ 2“ priemė svečius „Remzą“. „Kauno švara ‒ 2“ komandai šios rungtynės buvo pirmos taurėje, o „Remza“ buvo iškvooję vieną pergalę.

Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Remza“ (2:7). Ketvirtą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus pavyko pelnyti „Kauno švarai ‒ 2“ (4:7). Septintą minutę „Remzos“ persvara buvo padidėjusi iki šešių taškų (6:12). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis „Kauno švara ‒ 2“ niekaip nesugebėjo pralaužti „Remzos“ gynybos, o tuo pasinaudoję svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (6:20).

Antro kėlinio pradžioje dar du taškus pelnė „Remza“ (6:22). Netrukus taškų sąskaitą atidarė ir „Kauno švara ‒ 2“ (7:22). Vėliau komandos žaidė lygiai. Ketvirtą minutę komandas skyrė 17 taškų (9:26). Visgi „Kauno švara ‒ 2“ pamažu vijosi savo varžovus. Šeštą minutę komandas skyrė 10 taškų (18:28). Likus truputi daugiau nei dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 12 taškų (21:33). Visgi kėlinio pabaiga vyko taip pat kaip pirmo kėlinio. „Remza“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė aštuonis taškus be atsako (21:41).

Trečio kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Remza“ (21:46). Įpusėjus penktai minutei „Remza“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė 22 taškai (26:48). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 20 taškų (32:52). Paskutinėmis kėlinio minutėmis šį kartą geriau žaidė „Kauno švara ‒ 2“. Varžovam jie neleido pelnyti nei taško, o patys pelnė aštuonis ir paliko varžovams 12 taškų persvarą prieš lemiamą ketvirtį (40:52).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes komandas vis dar skyrė 12 taškų (44:56). Trečią minutę „Kauno švara ‒ 2“ sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (50:57). Netrukus „Remza“ atstatė 12 taškų pranašumą (50:62). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė lygiai, o „Remza“ „Kauno švari ‒ 2“ neleido atkūrti intrigos ir prisivyti. „Remza“ iškovojo pergalę rezultatu 61:72.

“Remza“ „Sportturo“ taurėje pasiekė antrą pergalę, o „Kauno švara ‒ 2“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Remzos“ komandos trenrį pavadavęs Mindaugas Mingėla: „Šią pergalę skiriame mūsų komandos treneriui Žilvinui Zakrasui, 37 gimtadienio proga! Prašė dovanos ir turi. Linkime Žilvinui daug sveikatos, ištvermės, stiprybės!“

Kauno švara ‒ 2: Gediminas Simanavičius – 14 tšk., Martynas Senkus – 10 tšk. (5 perimt. kam.), Paulius Vosgirdas – 9 tšk.

Remza: Narūnas Čekaitis – 15 tšk. (11 atk. kam.), Mindaugas Mingėla – 13 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Raimondas Baliūnas – 13 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.), Arūnas Abromaitis – 13 tšk., Darius Dzimidavičius – 11 tšk.

„Remza“ rungtynių pabaigoje įveikė „Komandą X“ (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:03 val.)Ketvirtame kėlinuke atsibudusi „Team Five“ visgi nepavijo „Kauno švaros ‒ 2“ ekipos (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 21:57 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje palaužė „Team Five“ komandą (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:58 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės čempionais tapo „Kauno liberalai“ (2016 balandžio 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)Pusfinalyje su dramos elementais „Kauno Švara ‒ 2“ išplėšė kelialapį į finalą (2016 balandžio 12 d., antradienis, 23:18 val.)Žaidimo vadžias paleidusi „Kauno Švara ‒ 2“ lemtingu momentu susigrąžino jas į savo rankas (2016 balandžio 05 d., antradienis, 23:06 val.)„Kauno Švara ‒ 2“ apgynė savo tvirtovę nuo „Komandos X“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:00 val.)„Pelias“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Remzą“ ir keliauja į pusfinalį (2016 balandžio 05 d., antradienis, 22:44 val.)