Kauno NTI-PN vs Hidraulinės sistemos (87:118)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ prieš „Hidraulinės sistemas“ atsilaikė iki ilgosios pertraukos

2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 22:46 val., peržiūros: 1413

Gruodžio 19 dieną, 18:30 val., „Kauno NTI-PN“ sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „Kauno NTI-PN“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“ (svečiai). Abi komandos susirinko labai negausiai, šeimininkai septyniese, o „Hidraulinės sistemos“ vos penkiese. Būtent tai ir nulėmė itin rezultatyvų žaidimą, nes žaidėjai privalėjo saugotis pražangų, o mažoje salėje puolimu paremtos varžybos buvo labai rezultatyvios. Nors 2 kėlinukus „Kauno NTI-PN“ ekipa išlaikė nedidelį pranašumą savo pusėje, tačiau po ilgosios pertraukos komandos žaidimas visiškai subyrėjo ir svečiai rungtynių pabaigoje jau pirmavo triuškinamu pranašumu. Susitikimas baigėsi rezultatu 87:118.

Rungtynes „Kauno NTI-PN“ savo salėje visada pradeda labai galingai. Ne išimtis buvo ir šis vakaras, tad „Hidraulinės sistemos“ jau nuo pirmųjų minučių turėjo problemų gaudant šeimininkų snaiperius, o priekyje, kone, visą laiką išliko „Kauno NTI-PN“ ekipa. Nors svečių puolimas taip pat veikė užtikrintai, o jų lyderiu tapęs R.Misevičius sumetė net 4 tritaškius paeiliui, tačiau net ir to neužteko norint perlaužti rungtynių eigą. „Kauno NTI-PN“ pataikė dar geriau nei varžovai ir iki ilgosios pertraukos jau buvo pataikę net 10 tolimų metimų. Tad dėsninga, jog po dviejų kėlinukų „Kauno NTI-PN“ komanda buvo priekyje rezultatu 50:46.

„Hidraulinės sistemos“ nebuvo nusiteikusius ir toliau leisti varžovams kontroliuoti rungtynių eigą, tad po ilgosios pertraukos staigiai pabėgo tolyn. Nors svečiai ir neturėjo keitimų, bet sugebėjo maksimaliai išnaudoti savo potencialą puolant, jų atakos buvo įvairiapusiškos, greitos ir „Kauno NTI-PN“ paprasčiausiai net nežinojo kaip gintis. Rungtynėms artėjant į pabaigą ir svečiams pasiekus dviženklį pranašumą žaidimas darėsi vis kietesnis, teisėjai šį kartą leido labiau pasistumdyti, bet už tai sulaukė nemažai apeliacijų iš abiejų pusių. „Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo meistriškumą ir skirtumas šoktelėjo iki 20 taškų, o po R. Misevičiaus tritaškių, vos ne nuo aikštės vidurio, skirtumas tapo jau ir triuškinamas. Rungtynės baigėsi solidžia svečių pergale, rezultatu 87:118.

Kauno NTI-PN: Eduardas Mačiulis – 25 tšk., Almantas Atkočaitis – 19 tšk. (11 rezult. perd.), Kęstutis Monstavičius – 18 tšk., Rokas Imbrasas – 10 tšk. (19 atk. kam.)

Hidraulinės sistemos: Rokas Misevičius – 37 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Ignas Krukonis – 34 tšk. (13 rezult. perd.), Tadas Vasiliauskas – 21 tšk. (6 perimt. kam.), Gytautas Tumasonis – 14 tšk., Saulius Klimkevičius – 12 tšk. (5 perimt. kam.)

Užtikrintai žaidę „Grizliai“ įveikė „Hidraulines sistemas“ ir laimėjo B lygą (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 20:14 val.)Reto atkaklumo kovoje „Hidraulinės sistemos“ išvargo svarbią pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:26 val.)„Dumblas“ namų arenoje nusileido „Hidraulinių sistemų“ komandai (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)Puikiai sužaistas pirmasis kėlinys leido „Hidraulinėms sistemoms“ iškovoti nesunkią pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ po gražios dvikovos įveikė „United ‒ „R2P Sport“ (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Laipsniai“ ir toliau stebina, šį kartą jų auka tapo „Hidraulinės Sistemos“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:45 val.)