„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)951,80
2Laimonas Baranskas (Artstone, Įmonių lyga)632,00
3Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)651,20
4Dainius Mickūnas (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)661,00
5Laurynas Chalytovas (UNO, C lyga)661,00
6Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)541,25
7Renaldas Živatkauskas (Ryterna Group, C lyga)560,83
8Gediminas Naikauskas (Omega, Įmonių lyga)531,67
9Gediminas Danilevičius (KK „Žaibas“, C lyga)551,00
10Rimvydas Calkevičius (Vilmista, Įmonių lyga)551,00
11Egidijus Plenta (UNO, 30+ lyga)531,67
12Tomas Vaičiulis (Hikvision vaizdo apsauga, C lyga)541,25
13Mantas Ungurys (Alaina, Įmonių lyga)560,83
14Mantas Butėnas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)541,25
15Martynas Makarevičius (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)560,83
16Mindaugas Petokaitis (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)551,00
17Žilvinas Kiveris (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)560,83
18Mindaugas Košelis (KM „Žalgiris“, Kauno Mero taurė 2019)570,71
19Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)560,83
20Tomas Šorius (Ulmas, Įmonių lyga)560,83
21Tadas Čekaitis (Arkus, C lyga)450,80
22Mindaugas Daraškevičius (Pro Angels, B lyga)422,00
23Lukas Baliulevičius (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)450,80
24Artūras Paškevičius (Elektrėnų „Pastolinis“, Įmonių lyga)431,33
25Donatas Šliogeris (Omega, Įmonių lyga)422,00

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Povilas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)3757,40
2Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)3575,00
3Mindaugas Stasaitis (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)3156,20
4Vidmantas Pavilionis (Kauno švara, C lyga)3165,17
5Artūras Jankevičius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)3074,29
6Gintaras Buivydas (Nemunas, Įmonių lyga)2947,25
7Tomas Vaitkus (Kauno TPMC ‒ 2, C lyga)2746,75
8Tomas Vaicekauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)2764,50
9Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2764,50
10Rimas Petraška (Vilkai, C lyga)2655,20
11Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)2655,20
12Mantas Ungurys (Alaina, Įmonių lyga)2664,33
13Laimonas Steponavičius (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)2555,00
14Povilas Patackas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)2555,00
15Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Įmonių lyga)2555,00
16Karolis Janonis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)2564,17
17Donatas Šliogeris (Omega, Kauno Mero taurė 2019)2464,00
18Tomas Vyšniauskas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)2473,43
19Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)2345,75
20Eduardas Mačiulis (Kauno NTI-PN, C lyga)2345,75
21Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)2363,83
22Žilvinas Kiveris (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)2363,83
23Marius Čiapas (Menų kambarys & BC „Rhino“, Įmonių lyga)2245,50
24Mindaugas Petokaitis (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)2254,40
25Osvaldas Pūras (Raben Lietuva, Įmonių lyga)2263,67

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Justinas Budnikas (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, C lyga)212,00
2Mantas Čipas (Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER, C lyga)221,00
3Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)230,67
4Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“, C lyga)250,40
5Mantas Lapinskas (KK „Žaibas“, C lyga)250,40
6Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)250,40
7Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)260,33

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Tadas Chochlovas (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)5 (55 min.)5
2Jokūbas Karbauskas (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)5 (50 min.)5
3Ignas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)4 (69 min.)5
4Liudvikas Kaušila (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)4 (46 min.)5
5Gytis Kudarauskas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)4 (41 min.)4
6Evaldas Bružas (Cramo, Įmonių lyga)4 (36 min.)6
7Haroldas Butnorius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)4 (34 min.)7
8Arnoldas Jančenka (Cramo, Įmonių lyga)4 (29 min.)6
9Aurimas Duoba (GZP, Kauno Mero taurė 2019)4 (19 min.)6
10Karolis Dautartas (Ulmas, Įmonių lyga)4 (18 min.)6
11Donatas Bartkus (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)3 (90 min.)5
12Gintaras Žižys (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)3 (71 min.)5
13Eimantas Greičius (Nemunas, Įmonių lyga)3 (58 min.)5
14Darius Daunoras (Grande, C lyga)3 (57 min.)3
15Gabrielius Butkus (Arkus, C lyga)3 (43 min.)5
16Pijus Imbrasas (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)3 (41 min.)5
17Gedas Pavelčikas (Kauno autobusai, B lyga)3 (39 min.)4
18Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)3 (38 min.)5
19Rokas Strikauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3 (30 min.)6
20Gediminas Rožanskas (T.A.D., C lyga)3 (29 min.)3
21Justas Apanavičius (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3 (28 min.)3
22Mindaugas Banevičius (Elektrėnų „Pastolinis“, Įmonių lyga)3 (27 min.)3
23Andrius Krylovas (T.A.D., C lyga)3 (26 min.)3
24Dovydas Dapkus (Ariogala, C lyga)3 (26 min.)3
25Mindaugas Loda (Vilkai, C lyga)3 (25 min.)5
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu