„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

INTERVIU. Donatas Gudeliauskas: „Mūsų komandos kolekcijoje trūksta tik pirmosios vietos apdovanojimo“2018 sausio 09 d., Antradienis, 13:39 val.; peržiūros: 2389

NaujienaKomentarai

Donatas Gudeliauskas nuo mažų dienų stebėdavo krepšinio rungtynes per televiziją. Vaikinas matė brolio pavyzdį, todėl vieną dieną ir pats nusprendė save išbandyti Arvydo Sabonio krepšinio mokykloje. Nuo tos dienos krepšinis tapo neatsiejama sportininko dalimi.

D.Gudeliauskas jaunystėje kiekvieną dieną žaisdavo krepšinį su draugais ir tėčiu Kastyčiu. Tėtis jaunystėje dažnai sūnui davė patarimų. „Buvo geri laikai, smagiai pažaisdavome. Tėtis rodydavo klasę, kaip reikia mesti puskablius, iš po krepšio ar tritaškio zonos. Taip pat patardavo, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Dabar dažniausiai jis manęs klausia patarimų, kuriuos galėtų panaudoti“,- atskleidė krepšininkas.

Šiuo metu Donatas Gudeliauskas rungtyniauja „Neveronys-LKK“ komandoje, kuri Kauno krepšinio C lygoje yra iškovojusi 10 pergalių ir vis dar nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Vienas komandos lyderių džiaugėsi tokiu sezono startu, tačiau rezultatai krepšininko nenustebino. „Mūsų komanda yra tikrai pajėgi, todėl tokių rezultatų ir tikėjausi. Esame šios lygos favoritai. Laukia dar nemažai rungtynių, todėl negalime atsipalaiduoti ir manau, kad savo tikslą pasieksime“,- apie puikią sezono pradžią kalbėjo sportininkas.

D.Gudeliauskas teigė, kad komandai vis dar nepatirti pralaimėjimo padėjo tarpusavio bendravimas ir supratimas. „Visi esame geri draugai tiek aikštelėje, tiek už jos ribų“,- puikaus žaidimo priežastis įvardino 27-erių metų krepšininkas.

Vis dėlto, „Neveronys-LKK“ komanda šiame sezone jau buvo atsidūrusi sudėtingoje situacijoje. Klubas po pirmojo kėlinio prieš KK „13“ turėjo net 17 taškų deficitą, tačiau pademonstravo charakterį ir iškovojo pergalę 69:61. „Šiose rungtynėse gavome šaltą dušą, tačiau vėliau pakeitėme žaidimo braižą ir laimėjome“,- apie sunkiausias šio sezono rungtynes kalbėjo ekipos atakuojantis gynėjas.

Donatas Gudeliauskas šiuo metu yra vienintelis „Neveronys-LKK“ komandos krepšininkas, kuris žaidė visose rungtynėse. „Džiaugiuosi, jog tai pavyko padaryti. Dažniausiai į rungtynes susirenka tik dalis krepšininkų, nes daugelis žaidžia dviejose ar net gi trijose komandose. Dėl šios priežasties sunkiausia yra sukurti atitinkamą žaidimo taktiką ir sugebėti atlaikyti didelį rungtynių tempą“,- pripažino 27-erių metų krepšininkas.

D.Gudeliauskas per rungtynes vidutiniškai atlieka po 5,60 rezultatyvaus perdavimo. Sportininkas išskyrė komandos draugų svarbą ir nesureikšmino savo asmeninio pasirodymo. „Turint tokius komandos draugus šis skaičius atrodo labai kukliai. Puikiai pažįstu komandos draugus, todėl atlikti rezultatyvų perdavimą nėra sunku“,- teigė sportininkas.

„Neveronys-LKK“ šį sezoną neslepia ambicijų ir tikisi iškovoti čempionų titulą. „Komandos tikslas yra tik vienas – laimėti pirmąją vietą. Ši ekipa yra iškovojusi antrąją ir trečiąją vietas šioje lygoje, todėl kolekcijoje trūksta tik pirmosios“,- atskleidė atakuojantis gynėjas.

Donatas Gudeliauskas anksčiau yra rungtyniavęs ir „Žalgirio“ dublerių komandoje. O šiuo metu krepšinis sportininko gyvenime užima didžiąją laisvo laiko dalį. „Žaidžiu net keturiose komandose, tai rungtynių būna iš tiesų nemažai. Labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę pabėgioti, palaikyti formą ir, žinoma, susitikti su draugais“,- teigė krepšininkas.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu