TransUnion vs Norvelina (59:47)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 01 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Rungtynių pabaigoje „TransUnion“ palaužė „Norveliną“ ir iškovojo kelialapį į pusfinalį (59:47)

2019 balandžio 01 d., Pirmadienis, 22:15 val., peržiūros: 757

Balandžio 1d., Pirmadienį, 20:30val., Kauno centro sporto mokykloje įvyko Įmonių lygos, Antrosios Ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „TransUnion“ ir svečiai – „Norvelina“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo šeimininkai, išsiverždami 7:1, įpusėjus ketvirčiui „TransUnion“ krepšininkams pavyko dar labiau padidinti pranašumą (15:5). Tačiau po minutės pertraukėlės sėkmingai sugrįžę svečiai sumažino atsilikimą vos iki 1 taško (15:14), o pirmasis rungtynių ketvirtis baigėsi tik 2 taškų skirtumu – 18:16. Antrąjį ketvirtį dviem tolimais pradėję „Norvelina“ perėmė iniciatyvą (18:22). Antrąją kėlinio dalį vis gi geriau sužaidę šeimininkai susigražino turėtą pranašumą ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę 3 taškų pranašumu – 33:30.

Antroji rungtynių dalis vėl prasidėjo permaininga kova, tačiau praėjus 3 minutėm pranašumą perėmę „Norvelinos“ krepšininkai jį išlaikė visą trečiąjį ketvirtį – 40:42. Ketvirtojo kėlinio pradžioje vėl vyko atkakli kova taškas į tašką, tačiau įpusėjus kėliniui visišką rungtynių kontrolę perėmė šeimininkai ir susikrovė dviženklį pranašumą. „Norvelinos“ puolimas ketvirtąjame kėlinyje visiškai sustojo ir svečiams teko susitaikyti su pralaimėjimu. „TransUnion“ iškovoja antrąja ketvirtfinalio serijos pergalę ir toliau tęsia kovą dėl Didžiosios taurės Įmonių lygoje – 59:47 (18:16, 15:14, 7:12, 19:5).

Po permainingos kovos „TransUnion“ įveikė „Hidraulit“ ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:21 val.)„Modernita“ atlaikė „TransUnion“ pasipriešinimą ir iškovojo trečiąją vietą (2019 balandžio 20 d., šeštadienis, 17:12 val.)„TransUnion“ įtemtoje kovoje palaužė „Kauno technologijos universitetas“ krepšininkus (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 19:06 val.)Sunkioje kovoje „Coca-Cola“ komandai pavyko atsiplėšti nuo „Norvelina“ komandos ir laimėti (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:00 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna“ įrodė pranašumą prieš „Norvelina“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 19:34 val.)„TransUnion“ sėkmingai pradėjo ketvirtfinalio seriją, įveikdami „Norveliną“ (81:60) (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:52 val.)„Kauno technologijos universitetas“ atsirevanšavo „TransUnion“ ir išlygino serijos rezultatą (75:68) (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:22 val.)„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63) (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)Pirmoje tarpusavio kovoje „TransUnion“ nesunkiai laimėjo prieš „Festo“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 22:14 val.)„TransUnion“ sutriuškino „KTK ‒ Enerstena“ (88:56) (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:29 val.)