Norvelina vs TransUnion (61:80)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 26 d., Antradienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„TransUnion“ sėkmingai pradėjo ketvirtfinalio seriją, įveikdami „Norveliną“ (81:60)

2019 kovo 26 d., Antradienis, 22:52 val., peržiūros: 909

Kovo 26d., Antradienį, 21:15val., Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Didžiosios taurės, pirmosios ketvirtfinalio serijos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Norvelina“ ir svečiai – „TransUnion“.

Rungtynes abi ekipos pradėjo atkaklia kova taškas į tašką, įpusėjus pirmąjam ketvirčiui 3 taškų persvarą turėjo svečiai, tačiau neužilgo rezultatą persverė „Norvelina“. Šeimininkams nepavyko išlaikyti pranašumo, o kėlinio pabaigoje „TransUnion“ padidino skirtumą iki 4 – 18:22. Antrojo ketvirčio pradžioje 7 taškų atkarpą surengę „Norvelina“ perverė rezultatą 25:24. Vis gi, antroje kėlinio dalyje 3 tolimais metimais I.Saladinskas sugražino svečiams pranašumą ir padidino jį iki 7 taškų – 32:39.

Antros rungtynių pusės pradžioje ekipos žaidė apylygiai, tačiau įpusėjus ketvirčiui pasipylė „Norvelinos“ klaidos, o tuo pasinaudoję „TransUnion“ krepšininkai susikrovė dviženklį pranašumą (37:50). Trečiąjį ketvirtį metimu nuo vidurio aikštės užbaigė šeimininkų lyderis P.Mickūnas, tačiau jis tik sušvelnino atsilikimą – 47:58. Ketvirtąjame kėlinyje „TransUnion“ nepaslydo ir solidžiai žaidusiems svečiams pavyko išlaikyti turimą pranašumą – 61:80 (18:22, 14:17, 15:19, 14:22).

„TransUnion“ lemiamo ketvirčio metu sudėjo visus taškus ant „i“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:24 val.)„TransUnion“ sutriuškino „KTK ‒ Enerstena“ (88:56) (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:29 val.)„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63) (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)„TransUnion“ privertė patirti pralaimėjimą „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:28 val.)Pirmoje tarpusavio kovoje „TransUnion“ nesunkiai laimėjo prieš „Festo“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 22:14 val.)„Celsis“ nesugebėjo pasipriešinti „Norvelina“ ekipai (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:50 val.)„TransUnion“ po pertraukos susitvarkė su Elektrėnų „Pastoliniu“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:55 val.) „ASS Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:50 val.)„KTK ‒ Enerstena“ parodė charaterį, bet pergalė atiteko „Norvelitai“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:57 val.)