Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs TransUnion (85:77)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 14 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“

2019 balandžio 14 d., Sekmadienis, 20:34 val., peržiūros: 862

Balandžio 14 d., sekmadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos Didžiosios taurės pirmosios 1/2 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ir svečiai – „TransUnion“.

Rungtynės startavo apylyge kova ir įpusėjus pirmajam kėlinukui rezultatas buvo lygus 9:9. Tada „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ spurtavo 7:0, kas leido jiems laimėti pirmą kėlinuką 24:16.

Antrąjį kėlinuką „TransUnion“ pradėjo labai sunkiai, o jų treneris jau antrą kėlinio minutę paprašė antros minutinės pertraukėlės. Tuo metu rezultatas buvo 28:16. Po minutinės „TransUnion“ puolimas iškart atsigavo ir vos per keturias minutės jie priartėjo iki dviejų taškų 30:28. Kėlinio pabaigoje du V. Šlutos tritaškiai leido rungtynėse būti lygiam rezultatui 34:34.

Trečiajame kėlinuke vyko lygi ir atkakli kova ir sužaidus šešias minutes kėlinyje ir toliau rezultatas laikėsi lygus 42:42. Antroje kėlinuko pusėje abi ekipos sunkiai rinkosi taškus, o kėliniui pasibaigus minimalia persvara pirmavo „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ 48:47.

Ketvirtasis kėlinukas iškart prasidėjo dviem šeimininkų tritaškiais, kurie leido įgyti septynių taškų pranašumą. Po truputį, po truputį „TransUnion“ pasivijo šeimininkus ir įpusėjus keliniui rezultatas buvo 60:57. Visgi, likus dviem su puse minutės „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ vėl kiek nutolo – 66:60. Bet tada penkis taškus paeiliui sumetė V.Šluta ir šeimininkų persvara buvo nukirpta iki minimumo 66:65. Likus 13 sekundžių I.Saladinskas tritaškiu metimu lygino rezultatą 70:70, kuris nuvedė komandas į pratęsimą.

Pratęsime ir toliau kova vyko taškas į tašką, o nugalėtoją nulėmė paskutinė minutė, kurią geriau sužaidęs „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ triumfavo pirmoje pusfinalio serijos susitikime. Galutinis susitikimo rezultatas 85:77 (24:16, 10:18, 14:13, 22:23, 15:7).

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Cola“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Celsio“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:24 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ pasiekė pergalę po pratęsimo ir keliauja į finalą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:28 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (84:57) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:47 val.)Atkaklioje kovoje „Juozo vitkaus inžinerijos batalionas“ išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:54 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:27 val.)