Kauno NTI-PN vs Dakra - Košmaras (81:93)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 15 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Dakra ‒ Košmaras“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN

2019 balandžio 15 d., Pirmadienis, 20:11 val., peržiūros: 648

Pirmadienį, balandžio 15 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas” taurės 2019 rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos „Kauno NTI-PN“ bei svečių „Dakra – Košmaras“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gana apylygiai, tačiau antroje rungtynių pusėje išryškėjo svečių ekipos pranašumas ir pastarieji šventė ne pačią lengviausią pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri smeigė keturis taiklius tolimus metimus ir įgijo jau septynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką kiek geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie labai nežymiai, tačiau apkarpė savo atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:22. Antrojo ketvirčio pradžioje keitėsi sėkingais išpuolias ir kiek dažniau tai padaryti nusisekė „Kauno NTI-PN“ ekipai. Netrukus komandos šeimininkai ne tik, kad išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį savo naudai. Per likusį kėlino laiką skirtumas tarp komandų per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 43:44.

Trečiojo ketvirčio pradžioje kur kas pranašesni atrodė „Dakra – Košmaras“ ekipa. Jie be didesnių sunkumų užpuolė varžovų krepšį ir vėl įgijo kiek solidesnį pranašumą. Vienu metu komandas skyrė jau dviženklis skirtumas, bet ketvirčio pabaigoje „Kauno NTI-PN“ ekipai pavyko sužaisti kiek protingiau ir apkirpti savo atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 64:70. Lemiamą ketvirtį sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai ir braukė savo atsilikimą iki minimalaus. Tačiau tuomet 8:0 atkarpą laimėjo svečiai ir grąžino šiokią tokią ramybę į savo lizdą. Per likusį kėlinio laiką „Kauno NTI-PN“ ekipa nesukūrė stebuklo ir pirmą kartą suklupo šioje taurėje. Galutinis rungtynių rezultatas 81:93.

„Dakra ‒ Košmaras“ paliko be pergalių „916“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ įtikinamai įveikė savo varžovus ir žengė į finalą (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Gemavila“ po dviejų pratęsimų palaužė „Kauno NTI-PN“ ir tapo Pavasario mažosios taurės 3-iosios vietos laimėtojais (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 19:49 val.)Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės ketvirtfinalyje „KTU ‒ 2“ lengvai įveikė „Dakra ‒ Košmarą“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 19:56 val.)G. Jaščericinas išplėšė „0Septyni“ ekipai pergalę, tačiau pirma vieta grupėje vistiek atiteko „Dakra ‒ Košmarui“ (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Kauno NTI-PN“ įveikė „Tornado KM“ ir žengė į pusfinalį (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Kauno NTI-PN“ palaužė negausiai susirinkusius „0Septyni“ vyrus (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 19:57 val.)„Kauno NTI-PN“ Pavasario „Sportturas“ taurę pradėjo nesunkia pergale prieš „916“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:03 val.)