Nauja banga vs Rimo & Patikima linija (64:57)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Nauja Banga šventė sunkią pergalę

2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 17:57 val., peržiūros: 714

Sekmadienio popietę J.Dobkevičiaus progimnazijoje Nauja banga namų arenoje priėmė svečius Rimo & Patikima linija krepšininkus. Susitikimas kaip ir buvo galima tikėtis prasidėjo atkaklia kova nei vienai komandai nepabėgant nuo varžovų didesne persvara. Pirmaujančios komandos keitėsi dažnai, tačiau kėlinuką kiek sėkmingiau užbaigė šeimininkai 15:13. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje beveik nesikeitė komandas skyrė vos vieno-dviejų metimų atstumas, tačiau visą laiką priekyje buvo Nauja banga, kurie po dviejų kėlinukų kiek padidino savo pranašumą iki 31:25.

Trečiojo kėlinuko viduryje po J.Andreikėnas tritaškio ir K.Vosylius dvitaškio šeimininkai įgijo rekordinę 11 taškų persvarą. Visgi svečiai ginklų sudėti neketino ir po J.Šatkus dvitaškio tirpdė skirtumą iki 5 taškų. Kėlinuką užbaigė puikus E.Baltramonaitis prasiveržimas ir taiklus dvitaškis su trečiojo kėlinuko sirena. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje L.Ratautas dvitaškis paliko jau tik 3 taškų persvarą šeimininkams, tačiau tuomet P.Danilevičius tritaškis pradėjo spurtą, kurį užbaigė penki A.Jančenka taškai po kurių Nauja banga pabėgo 54:43. E.Eičas ir J.Andreikėnas apsikeitė tolimais metimais, o per likusį laiką niekas kardinaliai nepasikeitė ir šeimininkai triumfavo 64:57.

Nauja banga kolektyvas džiaugėsi pergale nors žaidimas ir ne buvo „tobulas“

KM „Žalgiris“ lengvai įveikė Rimo & Patikimą liniją (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:54 val.)Jaunieji žalgiriečiai nepaliko vilčių „Nauja banga“ komandai (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:47 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Nauja banga“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:25 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė komandą „Nauja banga“ (2019 balandžio 30 d., antradienis, 17:40 val.)Solidžią persvarą iššvaistę Alytaus „Vakarai“ vos neprisižaidė su „Rimo & Patikima linija“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:47 val.)„ICE“ puikiai sužaistas trečiasis kėlinys leido lengvai įveikti „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:31 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės „B“ pogrupio rungtynėse: Alytaus „Vakarai“ įveikė „Nauja banga“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 23:40 val.)