„Tornado“ KM vs Jaučakiai (78:49)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, Smalininkų g. 18, Kaunas, LT-44293

„Tornado“ KM lengvai susidorojo su „Jaučakiais“ (78:49)

2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 22:40 val., peržiūros: 564

Balandžio 10d., Trečiadienį, 20:15val., Maisto pramonės ir prekybos mokymo centre, įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Tornado“ KM ir svečiai – „Jaučakiai“.

Rungtynės prasidėjo gan ramiai, tačiau pirmieji į priekį šovė šeimininkai praėjus kiek daugiau nei 4 pirmojo ketvirčio minutėm 9:5 pirmavo „Tornado“ KM. Įpusėjus kėliniui šeimininkai surengė 10:0 spurtą ir susikrovė 14 taškų pranašumą, kėlinio pabaigoje skirtumą dar labiau padidino – 27:9. Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo sausai, tuo tarpu „Jaučakiai“ pelnė vos 3 taškus, praėjus kiek daugiau nei 3 antrojo ketvirčio minutėm šeimininkai atrišo krepšį ir vėl surengė gerą atkarpą (34:12). Likusią kėlinio dalį ekipos žaidė apylygiai, tačiau „Tornado“ KM krepšininkai išlaikė turėtą pranašumą – 39:21.

Antrąją rungtynių pusę atkarpa 7:0 pradėjo „Jaučakiai“, nors pirmąją kėlinio dalį geriau sužaidę svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 9 taškų, antroje trečiojo ketvirčio dalyje dominavo „Tornado“ KM ir po trečiojo ketvirčio rezultatas liko toks pat – 54:36. Ketvirtame kėlinyje visiškai dominavo šeimininkai ir nebepalikę jokių šansų „Jaučakiams“ iškovojo užtikrintą pergalę – 78:49 (27:9, 12:12, 15:15, 24:13).

Po atkaklios kovos „Tornado“ KM įveikė BC „Game On“ ekipą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:38 val.)Permainingose rungtynėse „Jaučakiai“ įveikė BC „Game On“ (72:67) (2019 balandžio 16 d., antradienis, 20:46 val.)„Kauno NTI-PN“ įveikė „Tornado KM“ ir žengė į pusfinalį (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 20:05 val.) Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: išvargta Remza & Langvila pergalė prieš Jaučakiai krepšininkus (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuonetas „Tornado“ KM šįkart buvo neįkandamas varžovas (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Jaučakiai“ Pavasario „Sportturas“ taurės turnyrą pradėjo pergale prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:47 val.)