Kauno NTI-PN vs 0Septyni (80:72)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ palaužė negausiai susirinkusius „0Septyni“ vyrus

2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 19:57 val., peržiūros: 559

Trečiadienį, balandžio 10 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas” taurės 2019 rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos „Kauno NTI-PN“ bei svečių „0Septyni“. Didžiąją rungtynių dalį komandos žaidė gana apylygiai, tačiau trečiojo ketvirčio pabaigoje aikštelės šeimininkai užsivedė, sužaidė gerą atkarpą ir paklojo pamatą pergalei.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kurie pelnė aštuonis taškus paeiliui ir turėjo užtikrintą pranašumą. Tuo tarpu aikštelės šeimininkai labai stipriai vargo puolime, daug klydo ir likus žaisti tris minutes, buvo pelnę vos du taškus. Per likusį kėlinio laiką kiek pranašesni buvo „Kauno NTI-PN“, kuriems pavyko gana ženkliai apkirpti savo atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 8:10. Antrąjį ketvirtį dviem sėkmingom atakom pradėjo „0Septyni“ ir susigrąžino šešių taškų pranašumą. Tačiau tuomet jie krito į duobę, neteko vieno žaidėjo dėl emocijų pliūpsnio ir liko žaisti penkiese. Tuomet aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Per likusį kėlinio laiką „Kauno NTI-PN“ neišbarstė pranašumo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:29.

Trečiąjį ketvirtį komandos pradėjo apylygiu žaidimu, keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau didžiąją dalį kėlinuko pirmavo aikštelės šeimininkai. Vėliau svečiams pavyko išlyginti rezultatą, bet ketvirčio pabaigoje aikštelės šeimininkai smeigė kelis tritaškius ir vėl nutolo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 56:51. Lemiamą ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Kauno NTI-PN“. „0Septyni“ ekipa jau atrodė pavargusi ir morališkai palaužta, o tuo tik ir naudojosi aikštelės šeimininkai, kurie bėgo į priekį ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį rungtynių laiką svečių ekipa nesugebėjo rimčiau pasipriešinti savo varžovams ir „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 80:72.

„Kauno rami“ tik po atkaklios kovos įveikė „0Septyni“ ekipą (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Kauno NTI-PN“ įveikė „Tornado KM“ ir žengė į pusfinalį (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Kauno NTI-PN“ Pavasario „Sportturas“ taurę pradėjo nesunkia pergale prieš „916“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:03 val.)Puiki varžybų pradžia nulėmė „0Septyni“ ekipos pergalę (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ įtikinamai įveikė savo varžovus ir žengė į finalą (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:47 val.)„0Septyni“ neturėjo vargo su „916“ (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Gemavila“ po dviejų pratęsimų palaužė „Kauno NTI-PN“ ir tapo Pavasario mažosios taurės 3-iosios vietos laimėtojais (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 19:49 val.)G. Jaščericinas išplėšė „0Septyni“ ekipai pergalę, tačiau pirma vieta grupėje vistiek atiteko „Dakra ‒ Košmarui“ (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:11 val.)