BC „Straight“ vs Ariogala (97:57)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Straight“ neturėjo vargo su „Ariogala“ krepšininkais

2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 20:44 val., peržiūros: 510

Trečiadienį, Balandžio 10 – ąją dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės rungtynės 2019 kuriose aikštės šeimininkai BC „Straight“ priemė svečius „Ariogala“.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, bet abi komandos sunkiai susižaidė, darė daug klaidų ir per penkias minutes pataikė tik po 7 taškus. Paskui komandos vėl žaidė apylygiai, bet šeimininkai padarė kelias puikias atakas ir jau turėjo 9 taškų pranašumą – 13:22. Ir išlaikė pranašumą iki ketverčio pabaigos – 24:15.

Antrasis ketvertis prasidėjo šeimininkų naudai, jie per dvi minutes susikrovė 12 taškų pranašumą, tuo tarpu svečiams sunkiai sekėsi, klaidų nebuvo daug, bet mažai pataikė. BC „Straight“ ir toliau rodė „Ariogala“ kaip reikia žaisti, nes jie buvo parengę neblogą žaidimo planą, nors komanda lyg ir neturėjo problemų po krepšiais, bet visas puolimas sukosi ties tritaškio linija ir būtent taiklūs tolimi metimai leido jiems nutolti 15 taškų, o per ketvertį jie pataikė 23 taškus, o svečiai tik 15 taškų – 47:30.

Trečias ketvertis prasidėjo šeimininkų tritaškių, bet svečiai atsilygino tuo pačiu – 50:33. Paskui vėl šeimininkų žaidėjas N.Moisas pataikė du tritaškius. Šeštą minutę „Ariogala pradėjo daryti daug klaidų, o šeimininkai tuom pasinaudojo ir susikrovė 27 taškų persvarą. Paskui keitėsi ne daug kas ir vėl ketvertį laimėjo BC „Straight“ – 74:44.

Ketvirtajame ketvertyje visiškai sustojo „ Ariogala “ puolimas. Tuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai ir toliau tolo, jau buvo akivaizdu, kad jie šiandien laimės rungtynės rezultatu – 97:57.

BC „Straight“ įveikė Birštono SC – „Olimpo“ penketuką ir pateko į pusfinalį (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 20:23 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Best 4 you“ (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:02 val.)BC „Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Telia“ nukovė BC „Straight“ ir iškovojo bronzos medalius (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 20:04 val.) Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: Ariogalos krepšininkų pergalė prieš BC „Game On“ krepšininkus (2019 gegužės 03 d., penktadienis, 20:15 val.)Paskutinių sekundžių trileryje „Lietuvos geležinkeliai“ iškovoja saldžią pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:42 val.)„Street Food“ po atkaklios kovos įsirašė pirmąją pergalę (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 19:01 val.)„Ariogala“ nesunkiai susitvarkė su svečiais iš kauno „Best 4 you“ (2019 balandžio 12 d., penktadienis, 20:29 val.)„Ariogala“ be didesnio vargo įveikė „Street Food“ ekipą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 23:00 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi KM „Žalgiris“ pasiekė pergalę (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)