Ariogala vs Best 4 You (80:63)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 12 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Ariogalos sporto salė, Melioratorių g. 4, Ariogala, Raseinių raj., LT-60257

„Ariogala“ nesunkiai susitvarkė su svečiais iš kauno „Best 4 you“

2019 balandžio 12 d., Penktadienis, 20:29 val., peržiūros: 537

Balandžio 12 dieną, 19:00 val., Ariogalos sporto salėje susitiko „Pavasario „Sportturas“ taurė 2019” lygos komandos „Ariogala“ (šeimininkai) ir „Best 4 you“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 80:63 (27:13, 23:13, 13:15, 17:22).

Rungtynių pradžia gerokai sėkmingesnė buvo šeimininkams. Šie per pirmas tris minutes neleido varžovams pelnyti nė taško, o patys tuo metu sumetė 7. Toliau visą kėlinį “Ariogalos” komanda didino pranašumą ir kėlinio gale pirmavo rezultatu 27:13. Antrajame kėlinyje situacija klostėsi panašiai kaip pirmajame ketvirtyje. Šeimininkai toliau laikė persvarą savo rankose ir neprisileido varžovų. Po dviejų kėlinių „Ariogala“ priekyje rezultatu 50:26.

Trečiajame kėlinyje svečiams iš Kauno pavyko šiek tiek pristabdyti varžovus. Suaktyvėjusi „Best 4 you“ gynyba išmušė varžovus iš vėžių ir svečiams pavyko laimėti kėlinį. Tačiau didelės šeimininkų persvaros sumažinti nepavyko ir po trijų kėlinių užtikrintai pirmauja „Ariogala“ (63:41). Ketvirtajame kėlinyje svečiai atradę priimtiną žaidimo stilių pradėjo vytis varžovus. Bet pritrūko laiko ir pergalę šventė „Ariogala“ rezultatu 80:63.

“Ariogala“ komandos treneris A.Buchincevas: „Na buvom šiek tiek greitesni, tas ir lėmė pergalę. Varžovai turėjo ilgesnį suolelį, tad išvargino ir pabaigoje buvo sunkiau, bet atsilaikėme ir džiaugiamės pergalę.“

BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Best 4 you“ (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:02 val.)„Ariogala“ be didesnio vargo įveikė „Street Food“ ekipą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 23:00 val.)Pavasario „Sportturas“ „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio dvikovoje: ,,Gemavilos“ pergalė prieš „Best 4 You“ krepšininkus (2019 balandžio 28 d., sekmadienis, 19:10 val.)BC „Straight“ neturėjo vargo su „Ariogala“ krepšininkais (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:44 val.)Tritaškiai metimai nulėmė KK „Žaibas“ komandos pergalę (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:04 val.)„Best 4 You“ iškovojo nesunkią pergalę prieš KK „Žaibą“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 20:11 val.)„Best 4 You“ pratęsė „Street Food“ pralaimėjimų seriją iki trijų (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:25 val.) Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: Ariogalos krepšininkų pergalė prieš BC „Game On“ krepšininkus (2019 gegužės 03 d., penktadienis, 20:15 val.)Paskutinių sekundžių trileryje „Lietuvos geležinkeliai“ iškovoja saldžią pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:42 val.)