Šernai vs VU KHF (45:40)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 15 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi „Šernai“ iškovojo pergalę

2019 balandžio 15 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 489

Pirmadienį, Balandžio 15 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės rungtynės 2019 tarp D pogrupio, kuriose aikštės šeimininkai „Šernai“ priemė svečius „VU KHF“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo neruzaltatyviai, nes per keturias minutes abi komandos pataikė tik po 4 taškus. Buvo daug klaidų, pramestą metimų tai pat daug. Likus trims minutėms komandas pradėjo labiau pataikyti ir žaisti apylygiai – 10:8. Rezultatas po pirmojo ketverčio – 12:10.

Antrasis ketvertis prasidėjo svečių naudai, o šeimininkams sunkiai sekėsi susižaisti. Sužaidus dvi minutėms šeimininkai pasivijo varžovus ir vėl žaidimas vyko apylygiai – 16:17. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę šeimininkai ir padidino atsilikimą iki penkių taškų – 22:17.

Po ilgosios pertraukos abi komandos pradėjo žaisti apylygiai, keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Šeimininkai nuo pat pradžių buvo užsivedę ir vėl susikrovė 10 taškų pranašumą. Svečiai atsigavo per aštuntąją minutę ir jau sumažino atsilikimą iki 4 taškų, likus paskutinei minutei po trijų ketverčių skirtumas tarp komandų pakito labai nežymiai – 34:30.

Ketvirtojo ketverčio pradžioje „Šernai“ komanda nemažino apsukų, o juos į priekį vedė komandiškas darbas, svečiai dar bandė prisivyti varžovus, bet dėja jiems nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas – 79:56.

Pavasario taurę „Vilkai“ pradėjo pergale (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 22:47 val.)Po ilgosios pertraukos „Šernai“ sutvarkė „Vilkus“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Šernai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:30 val.)„KTU ‒ “ užtikrintai įveikė „VU KHF“ (2019 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Lietuvos geležinkeliai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:09 val.)