Vilkai vs Šernai (46:74)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 08 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Po ilgosios pertraukos „Šernai“ sutvarkė „Vilkus“

2019 balandžio 08 d., Pirmadienis, 22:35 val., peržiūros: 540

Balandžio 8-ąją dieną, pirmadienį, J. ir P. Vileišių mokyklos ‒ daugiafunkcinio centro sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019, D pogrupio komandos „Vilkai“ (šeimininkai) ir „Šernai“(svečiai). Nors rungtynių pradžioje šeimininkai dar laikėsi arti varžovų, tačiau antroje susitikimo pusėje iniciatyvą perėmė ir varžovų daugiau artyn nebeprisileidę „Šernai“ krepšininkai iškovojo lengvą pergalę – 46:74 (10:17, 14:15, 13:22, 9:20).

Rungtynių pradžioje svečiai iškart pradėjo įrodinėti savo pranašumą, tačiau prastai pataikymas neleido jiems nutolti. Šeimininkai nepasinaudojo prastu varžovų taiklumu, nes patys per aštuonias minutes pelnė vos du taškus ir po pirmojo kėlinio jau atsilikinėjo – 10:17. Antrasis ketvirtis prasidėjo apylygiai, bet antroje kėlinio pusėje gerą atkarpą sužaidę svečiai įgijo dviženklę persvarą(17:30), tačiau jos iki ketvirčio pabaigos neišlaikė. Prasidedant ilgajai pertraukai „Šernai“ pirmavo 24:32.

Po ilgosios pertraukos didesnę ar mažesnę persvarą visą laiką išlaikė svečiai, kurie vis didino pranašumą, o prieš paskutinį kėlinį jau triuškino savo varžovus – 37:54 . „Vilkai“ taip ir netrado savojo žaidimo, komandą skandino klaidos, ypač gynyboje, kuomet varžovų žaidėjai būdavo paliekami visiškai laisvi. „Šernai“ išlaikė saugią distanciją ir laimėjo rungtynes rezultatu 46:74.

Rungtynių pabaigoje Alytaus „Vakarai“ palaužė „Vilkus“ (67:66) (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 21:53 val.)„Šernai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:30 val.)Pavasario taurę „Vilkai“ pradėjo pergale (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 22:47 val.)Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi „Šernai“ iškovojo pergalę (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „KTU – 2“ pranašumą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 19:49 val.)„Vilkai“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (63:72) (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:26 val.)