Jaučakiai vs BC „Game On“ (72:67)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 16 d., Antradienis, 19:15 val. @ Vilkijos gimnazija, Čekiškės g. 73, Vilkija, Kauno raj., LT-54225

Permainingose rungtynėse „Jaučakiai“ įveikė BC „Game On“ (72:67)

2019 balandžio 16 d., Antradienis, 20:46 val., peržiūros: 582

Balandžio 16d., 19:15val., Vilikijos gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Jaučakiai“ ir svečiai – BC „Game On“.

Rungtynes abi ekipos pradėjo apylygia kova taškas į tašką. Įpusėjus kėliniui „Jaučiakiai“ turėjo 3 taškų pranašumą kurį išlaikė iki pat pirmojo ketvirčio pabaigos – 18:15. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai padidino persvarą iki 6, o įpusėjus antrąjam kėliniui padidino ją iki 8 taškų (30:22). Visgi BC „Game On“ krepšininkai nepasimetė ir surengė 12:0 spurtą ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę su minimaliu pranašumu – 33:34.

Antrąją rungtynių dalį ekipos vėl pradėjo kova taškas į tašką, praėjus kiek daugiau nei 4 trečiojo ketvirčio minutėm svečiams pavyko nutolti 6 taškais (38:44), tačiau antrojo kėlinio dalyje „Jaučakiai“ vėl perėmė pirmaujančios ekipos vaidmenį ir užbaigė trečiąjį kėlinį – 54:53. Ketvirtąjame kėlinyje svečiams niekaip nepavyko persverti rezultato savo naudai, nors BC „Game On“ krepšininkai susirinko tik 6-iese, svečiai kovojo pilna jėga iki pat paskutiniųjų sekundžių, tačiau pergalę šventė „Jaučakiai“ – 72:67 (18:15, 15:19, 21:19, 18:14).

Po atkaklios kovos „Tornado“ KM įveikė BC „Game On“ ekipą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Tornado“ KM lengvai susidorojo su „Jaučakiais“ (78:49) (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos palaužė BC „Game On“ ekipą (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:32 val.) Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: Ariogalos krepšininkų pergalė prieš BC „Game On“ krepšininkus (2019 gegužės 03 d., penktadienis, 20:15 val.) Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: išvargta Remza & Langvila pergalė prieš Jaučakiai krepšininkus (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„Jaučakiai“ Pavasario „Sportturas“ taurės turnyrą pradėjo pergale prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:47 val.)