Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs Šešių sūrių (69:81)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

„Šešių sūrių“ komanda nesunkiai įveikė „Lietuvos karininkų ramovė“

2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 22:11 val., peržiūros: 668

Balandžio 3 dieną, 20:15 val., sporto salėje susitiko „Pavasario „Sportturas“ taurė 2019” lygos komandos Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (šeimininkai) ir „Šešių sūrių“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 69:81 (20:15, 13:21, 16:28, 20:17).

Nuo rungtynių pradžios svečiams sunkiai sekėsi susikaupti ir kovoti, tuo tarpu šeimininkai puikiai startavo spurtu 12:2. Po minutės pertraukėlės svečiai taip pat stojo į kovo ir iki kėlinio galo sumažino skirtumą iki 5 taškų (20:15). Antrajame kėlinyje „Šešių sūrių“ komanda toliau pratęsė dominavimą ir per kėlinį išsiveržė į priekį rezultatu 33:36.

Trečiajame kėlinyje įsijautę „Šešių sūrių“ visiškai nepaliko vilčių varžovams. Visą kėlinį aktyviai besigindami svečiai užpuolė varžovus greitomis atakomis ir po trijų kėlinių jau pirmavo 15 taškų persvara 49:64. Ketvirtasis kėlinys nieko jau nenulėmė. Svečiai šiek tiek atsipalaidavę pralošė paskutinį kėlinį, tačiau šeimininkams nepavyko pasivyti varžovų ir pergalę šventė „Šešių sūrių“ komanda rezultatu 69:81.

“Šešių sūrių“ komandos treneris T.Cylikas: „Atėjom žemu penketu šiandien, turėjom vieną aukštą, tačiau ir jam teko viena koja žaist, kai kitą susižeidė. Varžovai fizižkai stipresni, tad teko apibėgti ir neblogai pavyko.“

„Feniksas“ patiesė „Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:58 val.)Tik po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Šešių sūrių“ įveikė negausiai susirinkusius „Feniksas“ (98:83) (2019 balandžio 12 d., penktadienis, 20:59 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai užtikrintai žengė į finalą (2019 balandžio 30 d., antradienis, 23:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šešių sūrių“ ekipą ir iškovojo „Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2019” auksą (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 21:35 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo Birštono SC „Olimpas“ (2019 kovo 29 d., penktadienis, 22:13 val.)