„Tornado“ KM vs BC „Game On“ (73:67)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, Smalininkų g. 18, Kaunas, LT-44293

Po atkaklios kovos „Tornado“ KM įveikė BC „Game On“ ekipą

2019 balandžio 03 d., Trečiadienis, 21:38 val., peržiūros: 555

Trečiadienį Tornado sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Tornado“ KM ir svečių teisėmis atvykę BC „Game On“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau „Tornado“ KM ekipa sugebėjo greitomis atakomis atitrūkti nuo varžovų. Per likusį laiką BC „Game On“ ekipai pavyko susitvarkyti su puolimu, tačiau šeimininkai išlaikė penkių taškų pranašumą ( 20:15). Antrame ketvirtyje toliau vyko nerezultatyvi kova, tačiau BC „Game On“ mažais žingsniukais pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir kėlinuko pabaigoje po keletos greitų atakų išlygino rezultatą – 35:35.

Po ilgosios pertraukos „Tornado“ KM pradėjo „sausa“ atkarpa ir vėl susikrovė buvusį pranašumą. BC „Game On“ bandė kibti į atlapus varžovams, bet jaunieji „Tornado“ KM žaidėjai savo greičiu apibėgdavo varžovus ir atstatydavo pranašumą turėtą ( 51:46). Lemiamame kėlinyje svečiams niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo ,o „Tornado“ KM pasiekė rekordinį pranašumą. VIs dėlto, svečiai kilo į lemiamą šturmą , tačiau „Tornado“ KM puikiai sugebėjo susitvarkyti su varžovais ir iškovojo pergalę, rezultatu – 73:67.

Permainingose rungtynėse „Jaučakiai“ įveikė BC „Game On“ (72:67) (2019 balandžio 16 d., antradienis, 20:46 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos palaužė BC „Game On“ ekipą (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Tornado“ KM lengvai susidorojo su „Jaučakiais“ (78:49) (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuonetas „Tornado“ KM šįkart buvo neįkandamas varžovas (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:55 val.) Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: Ariogalos krepšininkų pergalė prieš BC „Game On“ krepšininkus (2019 gegužės 03 d., penktadienis, 20:15 val.)„Kauno NTI-PN“ įveikė „Tornado KM“ ir žengė į pusfinalį (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 20:05 val.)