KK „Žaibas“ vs Street Food (76:69)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

KK „Žaibas“ antroje rungtynių pusėje įjungė aukštesnę pavarą ir įveikė „Street Food“ ekipą

2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 20:23 val., peržiūros: 555

Balandžio 10 d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – KK „Žaibas“ (1/2) ir svečiai – „Street Food“ (0/1).

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviu abejų ekipų žaidimu ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo vos 5:5. Visgi, antroje kėlinuko pusėje sėkmingiau sužaidė KK „Žaibas“, kuris pasibaigus pirmam kėlinukui ir pirmavo 15:9.

Antrojo kėlinio pabaiga visiškai priklausė „Street Food“ krepšininkams, kurie ne tik išlygino, bet ir sugebėję kėlinį pabaigti spurtu 5:14, po pirmosios susitikimo pusės pirmavo minimalia persvara 29:30.

Trečiajame kėlinyje T. Chochlovo metimai vėl leido šeimininkams išsiveržti į priekį. Tada po tritaškį pataikė M.Ugianskis ir M.Parvalkevičius, o KK „Žaibas“ nutolo ir po trijų kėlinių pirmavo dviženkliu pranašumu 55:42.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai pabandė atkurti intrigą ir per kelias minutes priartėjo iki 55:48. Bet tai buvo viskas šios dienos rungtynėse. KK „Žaibas“ laimėjo rungtynes 76:69 (15:9, 14:21, 26:12, 21:27).

„Ariogala“ be didesnio vargo įveikė „Street Food“ ekipą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Feniksas“ antroje rungtynių dalyje įveikė KK „Žaibas“ krepšininkus (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 22:55 val.)„Best 4 You“ pratęsė „Street Food“ pralaimėjimų seriją iki trijų (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:25 val.)Tritaškiai metimai nulėmė KK „Žaibas“ komandos pergalę (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:04 val.)„Street Food“ po atkaklios kovos įsirašė pirmąją pergalę (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 19:01 val.)BC „Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Best 4 You“ iškovojo nesunkią pergalę prieš KK „Žaibą“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 20:11 val.)