Feniksas vs Birštono SC – „Olimpas“ (71:82)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 05 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

Birštono SC – „Olimpas“ įrodė savo pranašumą prieš „Feniksą“

2019 balandžio 05 d., Penktadienis, 21:08 val., peržiūros: 569

Balandžio 5 dieną, 19:30 val., Žiburio mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 komandos „Feniksas“ (šeimininkai) ir Birštono SC – „Olimpas“ (svečiai). Nors pirmame kėlinuke pirmavo „Feniksas“, tačiau antrojo ketvirčio metu iniciatyvą perėmė ir varžovų daugiau artyn nebeprisileido Birštono SC – „Olimpas“ 71:82 (16:11, 20:29, 16:26, 19:16).

Rungtynių pradžioje kiek geriau atrodė „Feniksas“, šeimininkai pasinaudojo prastu varžovų taiklumu ir dar pirmojo kėlinuko metu nutolo. Vis tik jiems persvarą išlaikyti sekėsi sunkiai, o antrojo ketvirčio metu puikią atkarpą sužaidė svečiai, kurie išnaudojo varžovų klaidas ir perlaužė rungtynių eigą. Prasidedant ilgajai pertraukai Birštono SC – „Olimpas“ pirmavo rezultatu 36:30.

Po ilgosios pertraukos didesnę ar mažesnę persvarą visą laiką išlaikė svečiai, kurie kelis kartus buvo priartėję net ir prie dvidešimties taškų pranašumo. Nors „Feniksas“ taip pat turėjo gerų atkarpų, bet komandą skandino klaidos, ypač gynyboje, kuomet varžovų žaidėjai būdavo paliekami visiškai laisvi. Birštono SC – „Olimpas“ išlaikė saugią distanciją ir laimėjo rungtynes rezultatu 71:82.

BC „Straight“ įveikė Birštono SC – „Olimpo“ penketuką ir pateko į pusfinalį (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Šešių sūrių“ įveikė negausiai susirinkusius „Feniksas“ (98:83) (2019 balandžio 12 d., penktadienis, 20:59 val.)„ Remza & Langvila“ įveikė „Fenikso“ ekipą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:28 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo Birštono SC „Olimpas“ (2019 kovo 29 d., penktadienis, 22:13 val.)„Feniksas“ patiesė „Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Feniksas“ antroje rungtynių dalyje įveikė KK „Žaibas“ krepšininkus (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 22:55 val.)