Gemavila vs BC „Rhino“ (79:57)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 02 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“

2019 balandžio 02 d., Antradienis, 22:22 val., peržiūros: 745

Balandžio 2 dieną, 21:15 val., Santaros gimnazijos sporto salėje susitiko „Pavasario „Sportturas“ taurė 2019” lygos komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir BC „Rhino“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 79:57 (25:14, 19:16, 16:10, 19:17).

Rungtynių pradžia kiek sėkimingesnė buvo šeimininkams. Per pirmas tris minutes šie spurtavo 12:3 ir iškart išsiveržė į priekį. Svečiams sunkiau sekėsi įsivažiuot į rungtynes, todėl po pirmo kėlinio priekyje „Gemavila“ (25:14). Antrajame kėlinyje svečiai toliau buksavo gynyboje ir sunkiai rezgė atakas. Šeimininkai tuo tarpu stabiliai laikėsi savo žaidimo ir po dviejų kėlinių priekyje šeimininkai rezultatu 44:30.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje liko panašus. Šeimininkai toliau laikė sukauptą pranašumą ir neleido svečiams priartėti. Rungtynes laimėjo „Gemavila“ rezultatu 79:57.

“Gemavila“ komandos treneris P.Venclovas: „Smagu, kad visi pažaidėme, pašlifavom derinius. Šiai dienai esame stipresni už varžovus, su visa pagarba, ir svarbiausia mėgavomės žaidimu“

„Kauno rami“ įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 20:55 val.)„Gemavila“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai užtikrintai žengė į finalą (2019 balandžio 30 d., antradienis, 23:14 val.)„Gemavila“ po dviejų pratęsimų palaužė „Kauno NTI-PN“ ir tapo Pavasario mažosios taurės 3-iosios vietos laimėtojais (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 19:49 val.)Pavasario „Sportturas“ „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio dvikovoje: ,,Gemavilos“ pergalė prieš „Best 4 You“ krepšininkus (2019 balandžio 28 d., sekmadienis, 19:10 val.)K. Timofejevo vedama „Telia“ įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:47 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Telia“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:13 val.)BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:35 val.)