Rimo & Patikima linija vs Alytaus „Vakarai“ (57:63)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Solidžią persvarą iššvaistę Alytaus „Vakarai“ vos neprisižaidė su „Rimo & Patikima linija“

2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 19:47 val., peržiūros: 662

Sekmadienį, balandžio 7-ąją dieną, Jonučių progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019, B pogrupio pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Rimo & Patikima linija“ ir svečių teisėmis atvykę Alytaus „Vakarai“.

Rungtynės prasidėjo „Vakarų“ naudai, kur komandiškai žaidę svečiai baudė savo varžovus greitomis atakomis, tačiau koją kišo šlubuojantis pataikymas. Šeimininkams dar buvo pavykę priartėti, tačiau gerai sužaista kėlinio pabaiga leido svečiams susikrauti 8 taškų pranašumą – 9:17. Antrame ketvirtyje šeimininkai pradėjo klysti puolime, o tuo pasinaudojo varžovai ėmė žaibiškai didinti persvarą ir įpusėjus kėliniui jau turėjo 17-os taškų persvarą (11:28). Šeimininkai ir toliau tragiškai atakavo iš žaidimo ir per ketvirtį surinkę vos 6 taškus, po pirmosios rungtynių pusės jau turėjo 20-ies taškų deficitą – 15:35.

Po ilgosios pertraukos „Rimo & Patikima linija“ pagaliau atrado savąjį žaidimą ir po truputį pradėjo lipti varžovams ant kulnų. Likus žaisti dvi minutes svečių visiškai puolimas sustojo, o aikštelės šeiminkams užteko surengti mini spurtą ir prieš lemiamą rungtynių dalį komandas skyrė jau tik dvylika taškų (36:48). Paskutinį kėlinuką abi komandos pradėjo ganėtinai lygiai, tačiau šeimininkams suaktyvinus gynybą, alytiškiai pradėjo klysti beveik kiekvienoje atakoje, o lengvus taškus rinkę šeimininkai paskutinę minutę priartėjo iki 4 taškų (56:60). Šeimininkai pradėjo taikyti pražangų taktiką, tačiau U.Margelis prie baudų metimo linijos realizavo tris metimus iš keturių ir to užteko, kad svečiai iškovotų pergalę rezultatu – 57:63 (9:17, 6:18, 21:13, 21:15).

Rungtynių pabaigoje Alytaus „Vakarai“ palaužė „Vilkus“ (67:66) (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 21:53 val.)„ICE“ puikiai sužaistas trečiasis kėlinys leido lengvai įveikti „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:31 val.)KM „Žalgiris“ lengvai įveikė Rimo & Patikimą liniją (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:54 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės „B“ pogrupio rungtynėse: Alytaus „Vakarai“ įveikė „Nauja banga“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 23:40 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Vilmista“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:13 val.)KM „Žalgiris“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš Alytaus „Vakarai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:58 val.)Pavargti turėję „ICE“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:02 val.)Nauja Banga šventė sunkią pergalę (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:57 val.)