Kauno Rami vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (82:63)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ (82:63)

2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 20:51 val., peržiūros: 1056

Kovo 31d., Sekmadienį, 19:10val., Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019, Reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Kauno Rami“ ir svečiai – Menų kambarys & BC „Rhino“.

Rungtynes abi ekipos pradėjo taškas į tašką, įpusėjus pirmąjam ketvirčiui 7:8 pirmavo svečiai, tačiau likusią kėlinio dalį vyko permaininga kova ir kėlinį abi ekipos užbaigė lygiai – 20:20. Antrasis ketvirtis ir toliau prasidėjo atkaklia kova, tačiau įpusėjus kėliniui tritaškiais metimais užbombardavę „Kauno Rami“ susikrovė dviženklė – 12 taškų persvarą – 43:31.

Antrąjį kėlinį sėkmingai sužaidę šeimininkai ir toliau tęsė gerą krepšinį, „Kauno Rami“ krepšininkams buvo pavykę susikrauti net 22 taškų pranašumą. Po trečiojo kėlinio – 63:44. Ketvirtąjį kėlinį ekipos sužaidė panašiai kaip ir pirmąjį, šeimininkams pavyko išlaikyti turimą pranašumą, o Menų kambarys & BC „Rhino“ krepšininkai turėjo pripažinti „Kauno Rami“ pergalę – 82:63 (20:20, 23:11, 20:13, 19:19).

„Kauno rami“ įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 20:55 val.)„Kauno Rami“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 15:47 val.)„Telia“ po permainingos kovos palaužė Menų kambarys & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Menų kambarys & BC “Rhino“ iškovojo fantastišką pergalę (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Kauno rami“ tik po atkaklios kovos įveikė „0Septyni“ ekipą (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 21:53 val.) Menų kambarys & BC „Rhino“ lengvai nugalėjo „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:29 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ šventė užtikrintą pergalę prieš Kauno švara krepšininkus (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:26 val.)Tik po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Iššūkio“ taurės bronza atiteko „Kauno Rami“ ekipai (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:14 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pateko į „Iššūkio“ taurės finalą (2019 gegužės 10 d., penktadienis, 19:39 val.)