Vilkai vs Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ (56:60)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 05 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Nerezultatyviose rungtynėse savo pranašumą įrodė Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“

2018 balandžio 05 d., Ketvirtadienis, 21:57 val., peržiūros: 775

Balandžio 5 dieną, 20:15 val., J. ir P. Vileišių mokykloje ‒ daugiafunkciniame centre, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 komandos „Vilkai“ (šeimininkai) ir Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ (svečiai). Rungtynės buvo nerezultatyvios, abiejų komandų žaidėjai labai prastai pataikė, daug klydo ir tik ketvirtasis kėlinukas buvo kiek geresnis abiems pusėms. Nors „Vilkai“ visą laiką atsilikinėjo, bet svarbiausiais momentais sugebėjo persverti rezultatą. Vis tik Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ susigražino iniciatyvą į savo rankas ir pasiekė pergalę rezultatu 56:60 (9:17, 11:8, 15:11, 21:24).

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai iš Elektrėnų, kurie nors ir nebuvo itin rezultatyvūs, tačiau sėkmingai žaidė gynyboje ir dar pirmojo kėlinuko metu susikūrė nedidelį pranašumą. Nuo to momento abi komandos ilgam užmiršo ką reiškią taiklūs metimai, ekipos antame kėlinuke 5 minučių atkarpą sužaidė rezultatu 2:0, o tai reiškė, jog statistiką papildė gausybė netaiklių metimų ir klaidų. „Vilkams“ pavyko kiek priartėti, bet prasidedant ilgajai pertraukai Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ dar turėjo persvarą savo pusėje 20:25.

Antroje rungtynių dalyje toliau tęsėsi taškų badas, ir atrodė, kad komandos nesurinks net po 40 taškų. Tačiau viskas pasikeitė ketvirtame kėlinuke, žaidėjai pradėjo pataikyti ir iš karto atsirado ir intriga. „Vilkai“ sugebėjo atsitiesti ir net persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau netrukus leido varžovams pataikyti kelis tolimus metimus ir vėl paleido juos tolyn. Paskutinėmis atakomis šeimininkai dar bandė gelbėtis ir jiems pavyko skritumą sumažinti, bet pasivyti varžovų jiems tiesiog neužteko laiko. Rungtynės baigėsi rezultatu 56:60.

R. Mačiulis (Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“):

„vienu metu buvome praradę koncentraciją, bet laiku susikaupėme ir tai padėjo laimėti. Tikimės gausiau susirinkti kitose varžybose“.

Po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ įveikė Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ ekipą (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:59 val.)Ketivrtame kėlinyje Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ palaužė „Resmila.lt“ (87:73) (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:38 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilkus (2018 balandžio 17 d., antradienis, 23:05 val.) Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ iškovojo „Sportturas“ taurės pergalę įveikdami ASU & Co „AgroVIS“ (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 15:17 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ be vargo pranoko „Vilkus“ (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (84:56) (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:43 val.)