Lietuvos geležinkeliai vs BC „Straight“ (71:85)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 13 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lietuvos geležinkeliai“ po permainingos kovos nusileido „BC „Straight“ (71:85)

2018 balandžio 14 d., Šeštadienis, 08:51 val., peržiūros: 633

Balandžio 13 d., Penktadienį, A. Sabonio krepšinio centre, įvyko Pavasario „Sportturas“ taurė 2018 sezoninės rungtynės, kur susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Lietuvos geležinkeliai“ ir svečiai „BC „Straight“

„Lietuvos geležinkeliai“ kėlinį pradėjo geriau ir greitai susikrovė dviženklį skirtumą, tam daugiausiai įtakos turėjo G. Palinausko du taiklūs tolimi metimai ir M. Visockio trys taiklūs tolimi metimai. „BC „Straight“ komandai niekaip nepavyko sustabdyti varžovų snaiperių, todėl po pirmojo kėlinuko turėjo permąstyti gynybos schemas, nes atsiliko (25:14).

Antrajame kėlinyje svečiai buvo sumažinę atsilikimą iki minimumo, bet šeimininkams vėl atitrūkti padėjo tolimi metimai. kurių jie vėl pataikė 5 per kėlinį. Uraganinio puolimo dėka „Lietuvos geležinkeliai“ solidžiai pirmavo prieš varžovus po dviejų kėlinių (51:36).

Trečiajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojom, šeimininkams tolimi metimai nekrito, tuo pasinaudoję svečiai spurtavo net 23:3, todėl jau baigiantis trečiajam kėliniui „BC „Straight“ pirmavo jau 8 taškų pranašumu (56:64).

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau pavyzdingą gynybą demonstravę svečiai uždarė varžovų snaiperius ir toliau didino pranašumą, tik 20 taškų antroje rungtynių pusėje pelnę „Lietuvos geležinkeliai“ nusileido „BC „Straight“ rezultatu 71:85 (25:14, 26:22, 5:28, 15:21). Svečiams tai buvo antroji pergalė.

„BC „Straight“ komandos žaidžiantysis treneris E.Rinkevičius:

Užmigę kažkiek pradėjome varžybas, šią savaitę daug varžybų, keturias berods turim, todėl pradžia ir buvo šiek tiek sunkoka,bet išėjo startinis mūsų C lygos penketas ir iškarto viskas į savo vėžias susidėliojo. Prieš zoninę gynybą, tik komandinis žaidimas gali duoti naudos,, jeigu bus perdavimai, bus ir atakos normalios, o jeigu neišeina susipasuoti, iškarto turime ir problemų, tiek gynyboje tiek puolime, todėl greičiausiai komandinis žaidimas ir atnešė mum pergalę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Baltic Transline“ ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:48 val.)Po atkaklios kovos „VU KHF“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 17:49 val.),,Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė Veiverių,,Amberis' (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Skaitmeninė akis“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir iškovojo bronzos medalius (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Hidraulit“ pusfinalyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:52 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo pirmąją „Sportturas“ taurės pergalę įveikdami „Lietuvos geležinkelius“ (87:92) (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)„Straight“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2018 pradėjo pergale prieš Veiverių „Amberį“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.)