Randeris vs exPersvara (68:38)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 04 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „Randeris“ susitvarkė su „exPersvara“

2018 balandžio 04 d., Trečiadienis, 20:09 val., peržiūros: 796

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturas" taurės rungtynės, kuriose susitiko "Randeris" ir svečių teisėmis atvykę "exPersvara".
Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 7:7). Antroje kėlinuko pusėje "exPersvara" buvo vienu žingsniu priekyje, tačiau "Randeris" užpuolė keletą greitų atakų ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 15:13). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau "Randeris" kėlinuko pabaigoje pasinaudojo varžovų klaidomis,kur įgijo rekordinį pranušmą – 29:25.
Po ilgosios pertraukos "exPersvara" žaidimas pradėjo strigti ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 33:25). "Randeris" toliau nestabdė apsukų, kur greitomis atakomis didino pranašumą. Per likusį laiką svečiai nesugebėjo atsitiesti, o šeimininkai dominavo tiek puolime, tiek gynyboje ( 48:29). Ketvirtame kėlinyje "Randerio" ekipos treneris neatlaikė įtampos ir buvo nubaustas technine pražanga. Likęs laikas buvo tik formalumas ir finalinis švilpukas skelbė "Randerio" triuškinančią pergalę, rezultatu – 68:38 (15:13, 14:12, 19:4, 20:9)

„Baltic Transline“ Pavasario „Sportturo“ taurę pradėjo pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:04 val.)„Randeris“ užtikrintai patiesė savo varžovus (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 18:17 val.)„VU KHF“ tęsia pergalingą Pavasario „Sportturas“ taurės startą, šį kart be vargo įveikdami „exPersvarą“ (81:61) (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Randeris“ lengvai įšoko į „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalį (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Baltic Transline“ tik po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 20:18 val.)„VU KHF“ iškovojo antrąją pergalę Pavasario „Sportturo“ taurėje įveikdami „Renderis“ (89:63) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:51 val.) Randeris lygioje kovoje krito prieš Šešių sūrių komandą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 00:23 val.)„Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 19:56 val.)