KK „Alfa būrys“ vs Veiverių „Amberis“ (43:92)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Veiverių „Amberis“ sutriuškino KK „Alfa būrys“ (92:43)

2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 20:59 val., peržiūros: 838

Balandžio 8d., Sekmadienį, A. Sabonio krepšinio centro (II salėje) įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, Reguliariosios (1 etapo), E pogrupio rungtynės tarp: šeimininkų – Veiverių „Amberis“ ir svečių – KK „Alfa būrys“.

Rungtynes spurtu 8:0 pradėjo šeimininkai, „Alfa būrio“ krepšininkai strigo puolime ir per kiek daugiau nei 5 pirmojo kėlinio minutes svečiai buvo pelnę tik 1 tašką. „Amberis“ į priekį išsiveržė 13 taškų, tačiau svečiams pavyko atsilikimą šiek tiek sušvelninti – 9:18.

Antrame kėlinyje „Amberiui“ pavyko dar labiau atsiplėšti, spurtas kėlinio pradžioje leido šeimininkams padidinti pranašumą iki 16. KK „Alfa būrys“ puolimas vis dar strigo ir svečiams niekaip nepavyko surasti atsako į priešininkų puolimą – 19:39.

Antros rungtynių pusės pradžioje svečiams pavyko šiek tiek atgaivinti savo puolimą, tačiau solidžiai žaidę „Amberio“ krepšininkai neleido varžovams sušvelninti rezultato – 35:59.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje „Amberio“ krepšininkai įmetė net 33 taškus, kai tuo tarpu varžovams pavyko sukrapštyti tik 8. „Amberis“ iškovoja solidžią, pirmąją pergalę Pavasario „Sportturas“ taurėje – 43:92 (9:18, 10:21, 16:20, 8:33).

Veiverių „Amberis“ Šarūnas Kvietkauskas:

Ištikrųjų tikėjomes sunkesnių varžybų, nes pas mus nesusirinko visi žaidėjai, ypač, svarbiausi, bet gavosi kaip gavosi, viskas neblogai, įmetėm ganėtinai nemažai tritaškių, o šiaip tikrai tikėjomes sunkesnės kovos, galbūt priešininkai nebuvo tinkamai pasiruošę.

Veiverių „Amberis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Liuksas“ ‒ Veteranai (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 16:11 val.)Ne pilnos sudėties žaidęs Veiverių „Amberis“ svečiuose neprilygo „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Resmila.lt“ po permainingos ir įtemptos kovos palaužė KK „Alfa būrio“ ekipą (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Alfa būrys“ aštunfinalyje įveikė „Košmarą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 22:23 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo pirmąją „Sportturas“ taurės pergalę įveikdami „Lietuvos geležinkelius“ (87:92) (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)„Straight“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2018 pradėjo pergale prieš Veiverių „Amberį“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.),,Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė Veiverių,,Amberis' (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 18:32 val.)