Alaina vs Ariogala (70:112)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Ariogalos“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina“ ekipą

2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 22:25 val., peržiūros: 824

Pirmadienį, kovo 26 dieną, A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Alaina“ bei svečių „Ariogala“. Rungtynių pradžioje svečių ekipa jau susikrovė dviženklį pranašumą, o rungtynių eigoje, skirtumas tarp komandų tik augo.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri spurtavo 13:2 ir jau po kelių minučių turėjo solidų, dviženklį pranašumą. Vėliau krepšys kiek atsirišo ir „Alainos“ ekipai, tačiau jų visi bandymai sumažinti atsilikimą nuėjo per niek, nes „Ariogala“ šiame kėlinyje smeigė septynis taiklius tolimus šūvius. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:29. Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkų bėdos nesibaigė ir jiems niekaip nepavyko apkarpyti savo atsilikimo. „Alainos“ ekipai ir toliau nesisekė mesti iššūkio savo varžovams, o „Ariogala“ be didesnio vargo didino savo pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:57.

Trečiojo kėlinio metu „Ariogala“ ir toliau nesusidūrė su didesniais sunkumais tiek puolime, tiek gynyboje. Skirtumas augo kaip ant mielių ir netrukus komandas skyrė jau nepagarbus skirtumas. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 48:85. Ketvirtasis kėlinukas teliko tik formalumas ir „Ariogala“ užtikrinta pergale startavo šioje taurėje. Galutinis rungtynių rezultatas 70:112.

Andrius Buchincevas („Ariogala“):
“Pergalę nulėmė taiklūs tritaškiai ir kibi gynyba. Šiame turnyre tikimės eiti iki galo“.

„Požeminės linijos ‒ POLI“ paliko „Alaina“ be pergalių (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:51 val.)„Old S/M“ įstrigo „Ariogalos“ gynybos gniaužtuose ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:54 val.)Paskutinių sekundžių dramoje ‒ minimali „Šešių sūrių“ ekipos pergalė prieš „Alainą“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Alaina“ neprilygo „Old S/M“ ekipai (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 23:09 val.)„Ariogalai“ atiteko Pavasario „Mažosios“ taurės auksas (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Ariogala“ apgynė namų sienas bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 28 d., šeštadienis, 19:38 val.)„Ariogala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ tik paskutinėmis sekundėmis palaužė „Ariogalos“ krepšininkus (2018 balandžio 03 d., antradienis, 22:10 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Skaitmeninė akis palūžo prieš Ariogala vyrus (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 01:22 val.)